Cuma, 19 Nisan 2019
SAĞLIK, SPOR, KONGRE, KÜLTÜR TURİZMİ İLE ANTALYA

SAĞLIK, SPOR, KONGRE, KÜLTÜR TURİZMİ İLE ANTALYA

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu yoğun ziyaret temposu ile Demre, Finike, Muratpaşa ve Manavgat İlçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulunarak programlara katıldı.

Atay Uslu ilk olarak bu yıl 2.si düzenlenen Antalya ANFAŞ Fuar merkezinde gerçekleşen Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı Hestorex' i ziyaret ederek standları gezdi, katılımcılardan bilgi aldı.

ANTALYA’NIN SAĞLIK, SPOR VE KÜLTÜR, KONGRE TURİZMİ POTANSİYELİNİ ARTTIRIYORUZ

Atay Uslu burada yaptığı açıklamada, "Antalya'nın sağlık, spor ve turizm potansiyelini bu tür fuarlar ile artırıyoruz. Türkiye’de turizmin başkenti olan Antalya; son dönemlerde yaptığı önemli sektörel yatırımlarıyla, sağlık turizminde de lider olma yolunda önemli yol kat etmiştir. Geride bıraktığımız yıl içerisinde yaşadığımız küresel ölçekteki sorunlar, hiç şüphesiz Antalya turizmini olumsuz etkilemiştir. Yaşanan bu olumsuzluklar, turizmde çeşitliliğimizi arttırmanın kaçınılmaz olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur."

ANTALYAMIZA 14 MİLYON TURİST BEKLİYORUZ
Atay Uslu bu yıl Antalya'ya 14 milyon turist beklediklerini ifade ederek şöyle devam etti" Antalya; doğal güzellikleri, geniş turizm imkanları, Sufi yolu, Likya yolu, Yörük yolu gibi kültür yollarıyla, su altı zenginlikleri, sağlık tesisleri, 4 mevsim spor imkanları ve sağlık alanında başarılarıyla sağlık ve spor turizminde bir üs olma yolunda önemli bir potansiyele sahiptir. Bu alanda yapılacak çalışmalar ile Antalya, uluslararası platformda vazgeçilmez bir cazibe merkezi olacaktır. Hem klasik hem alternatif turizm çalışmaları sonunda bu yıl Antalya'mıza 14 milyon turist bekliyoruz. ‘’ dedi.

2019'DA MURATPAŞAMIZA
AK PARTİLİ BELEDİYE HİZMET VERECEKTİR.

Atay Uslu, ardından Ak Parti Muratpaşa İlçe teşkilatını ziyaret ederek ve İlçe Başkanı Alparslan Belin'den teşkilat çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

Atay Uslu, Muratpaşa ilçesinde yerel ve genel seçimlerde Ak Parti'nin zaferi için çok çalışmak gerektiğini ve bu konuda İlçe teşkilatına güvendiklerini ifade ederek, 2019 yerel seçimlerinde Muratpaşa ilçesini Ak Parti Belediyeciliği ile buluşturacaklarını ifade etti.

Antalya Milletvekili Atay Uslu, ziyaretlerine Finike ve Demre, Kepez ve Manavgat'ta devam etti.

Yorum yap