Perşembe, 8 Aralık 2016

Antalya il ve ilçe belde belediye başkanları..

Antalya´da merkez ilçeye bağlı 8 belde hariç ilçe ve belde belediye başkanlıklarını kazanan adaylar ile partileri şöyle:

Aksu : Mehmet Cirit (DYP)
Bademağacı : Mustafa Yıldız (AK Parti)
Döşemealtı : Nurettin Tursun (AK Parti)
Düzlerçamı : Mehmet Bahşi (AK Parti)
Karaveliler : Osman Uğur (CHP)
Yeşilbayır : Hasan Akalın (AK Parti)
Akseki : Osman Salih Çelikel (CHP)
Bademli : Süleyman Aslan (AK Parti)
Cevizli : Erol Özdemir (Bağımsız)
Güçlüköy : Ali Akbaş (CHP)
Kuyucak : Dursun Hamdi Öz (AK Parti)
Süleymaniye : Mustafa Uygun (CHP)
Yarpuz : Muammer Çevik (AK Parti)
Alanya : Hasan Sipahioğlu (ANAP)
Avsallar : Yusuf Akdemir (AK Parti)
Cikcikli : Kerim Ertekin (ANAP)
Çıplaklı : Hasan Uysal (AK Parti)
Demirtaş : Mustafa Karagöz (AK Parti)
Emişbeleni : Ali Balcı (ANAP)
Güzelbağ : Mahmut Kaplan (AK Parti)
Kargıcak : Mukadder Işık (AK Parti)
Kestel : Adem Murat Yücel (DYP)
Konaklı : Abdullah Sönmez (DYP)
Mahmutlar : Alaaddin Çakır (AK Parti)
Oba : Şefik Türktaş (ANAP)
Okurcalar : Yusuf Öztürk (MHP)
Payallar : Mehmet Çıtak (MHP)
Tosmur : Musa Özdemir (AK Parti)
Türkler : Hayri Çavuşoğlu (AK Parti)
Yeşilköy : Fahri Baysal (ANAP)
Elmalı : Hüseyin Yapıcı (AK Parti)
Akçay : Mehmet Tufan (CHP)
Yuva : Ratıp Arıkan (AK Parti)
Finike : Nail Dülgeroğlu (DYP)
Hasyurt : Mahmut Esen (DYP)
Sahilkent : Ömer Çırpar (CHP)
Yeşilyurt : Hüseyin Özbek (DYP)
Turunçova : Mehmet Salur (DYP)
Gazipaşa : Cem Burak Özgenç (CHP)
Kahyalar : Ali Büyükakça (AK Parti)
Gündoğmuş : Mustafa Zafer Arslan (DYP)
Köprülü : Muhammed Kurtbaş (AK Parti)
Ortaköy : Mehmet Ünal (MHP)
Senir : Hüseyin İnan (MHP)
Kemer : Hasan Şeker (ANAP)
Göynük : Necati Topaloğlu (CHP)
Beldibi : Abdullah Çelik (DYP)
Çamyuva : Okan Akman (AK Parti)
Tekirova : Yusuf Üras (AK Parti)
İbradı : Muharrem Kaya (DYP)
Ormana : Mahmut Varol (DYP)
Kale : Süleyman Topçu (DYP)
Beymelek : Osman Güngör (AK Parti)
Kaş : Abdullah Kocaer (Bağımsız)
Gömbe : Fevzi Yeşil (DYP)
Kalkan : Mustafa Şalvarlı (DYP)
Kınık : Ali Koçak (DYP)
Ova : Erol Demirhan (AK Parti)
Yeşilköy : Eyüp Cengiz (AK Parti)
Korkuteli : Adnan Uğurlu (MHP)
Bozova : Halil Okutan (AK parti)
Büyükköy : Mustafa Dincay (CHP)
Çomaklı : Mustafa Akman (CHP)
Küçükköy : Fikri Bekir Özokutan (Ak Parti)
Yelten : Hasan Yağcıoğlu (CHP)
Yeşilyayla : Osman Doğar (AK parti)
Kumluca : Hüsamettin Çetinkaya (AK Parti)
Beykonak : Recep Turan (DYP)
Çavuşköy : Yalçın Akkulak (AK Parti)
Mavikent : Erdeniz Yavuz (AK Parti)
Manavgat : Zeynel Şenol (MHP)
Çolaklı : Hasan Coşkun (AK Parti)
Evrenseki : Recep Barut (AK Parti)
Gündoğdu : Hüseyin Nalcı (AK Parti)
Ilıca : Rafet Ünal (AK Parti)
Oymapınar : Mehmet Bozkurt (AK Parti)
Kızılot : Mustafa Keçer (CHP)
Sarılar : Mustafa Erkan Ersoy (CHP)
Side : Osman Delikkulak (Bağımsız)
Taşağıl : Şakir Ergen (CHP)
Serik : Mehmet Habalı (MHP)
Abdurrahmanlar : Yusuf Gizli (CHP)
Belek : Yusuf Mecek (AK Parti)
Belkıs : Hümmed Mert (DYP)
Boğazkent : Cengiz Gökoğlu (AK Parti)
Çandır : Cahit Öztürk (AK Parti)
Gebiz : Mehmet Cengiz Büyükgebiz (AK Parti)
Kadriye : Hüseyin Kantoz (AK Parti)
Karadayı : Ömer Gürler (CHP)
Y.Kocayatak : Enver Aputkan (AK Parti)

Yorum yap