Pazar, 17 Kasım 2019
Hacıcaferoğlu’ndan Muhtarlarımız İle Haydi Futbola El Ele Projesine Tam Destek

Hacıcaferoğlu’ndan Muhtarlarımız İle Haydi Futbola El Ele Projesine Tam Destek

Antalya Muhtarlar Derneği Muhtarları ve Antalya Amatör Futbolcular Derneği (AAFD) Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu,  'Muhtarlarımız ile Haydi Futbola El Ele' turnuvasının gençleri ve çocukları sokağın kötü alışkanlıklarından uzaklaştırmayı amaçlayan önemli bir sosyal proje olduğunu söyledi. Hacıcaferoğlu, “Bu turnuva ile spor yapan bir topluma dikkat çekilmesi ile başta gençler ve çocuklar olmak üzere mahalle sakinlerinin spora özendirilmesi amaçlanıyor. Muhtarlar ve derneklerimiz arasında maçlar oynanıyor. Bu maçlarda hem bir sportif heyecan hem de güzel bir dostluk doğuyor.” dedi.
Projeye ilk etapta muhtarlar arası futbol turnuvası düzenleyerek başladıklarını ifade eden Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Adnan İmirgi, daha sonra da çocuklar için turnuva organize ettiklerini, çocuklara spor yaptırma hedefinde olduklarını ve projeyi Antalya’da 19 ilçeye de yayacaklarını aktardı.
Antalya Muhtarlar Derneği Muhtarları ve Antalya Amatör Futbolcular Derneği (AAFD) ve “Mahalle Muhtarları Haydi Futbola El Ele' projesine verdiği destek için Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’na teşekkür plaketi taktim etti. Ziyaret toplu çekilen fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Yorum yap