Pazar, 16 Aralık 2018
TURNUVA İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

TURNUVA İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

3. Aksu Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Mahalleler Arası Halı Saha Turnuvası için geri sayım başladı.

TURNUVA İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Aksu Belediye Spor Kulübü turnuva hazırlıklarına, mahalle muhtarlarıyla yaptığı istişare toplantısı ile başladı. Aksu Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi ve Yönetim Kurulu üyeleri turnuva hazırlıkları kapsamında Mahalle Muhtarları ile Aksu Belediye Spor Kulübünde bir araya geldi.
İlki “Mahalleler Arası Futbol Turnuvası” adıyla gerçekleştirilen ve geçen yıl adı “Aksu Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Mahalleler Arası Halı Saha Turnuvası” olarak değiştirilen turnuvanın bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceklerini belirten Kulüp Başkanı Mehmet Selvi, hazırlıklar kapsamında mahalleleri temsilen mahalle muhtarları ile bir araya geldiklerini, hazırlıkların son hızla devam ettiğini söyledi. Turnuvaya ilginin her geçen yıl daha da arttığını belirten Selvi;
“Aksu Kaymakamımız Aydın Ergün ve Aksu Belediye Başkanımız Halil Şahin’in katılımları ile turnuva çekilişini 20 Mart tarihinde gerçekleştireceğiz. Hazırlıklarımız devam ediyor. Katılımın ilk iki yıla oranla bu yıl daha fazla olacağını tahmin ediyoruz” dedi.
Aksu Belediyesi Basın Servisi

Yorum yap