Çarşamba, 16 Ocak 2019

´1. Çiçek Festivali´ başladı

Kadriye Belediyesi önünde misafirlerin karşılanmasıyla başlayan festival etkinlikleri, Antalya yolu üzerinde bulunan Büyükcam serada yapılan kesme çiçek sökümüyle sürdü

Kadriye Belediyesi ve Antalya Çiçekçiler Odası tarafından düzenlenen törene, Serik Kaymakamı Mehmet Aydın, Kadriye Belediye Başkanı Hüseyin Kantoz, Antalya Ticaret Borsası Başkanı İlhami Kaplan, Antalya Çiçekçiler Odası Başkanı Mehmet Soydan, AK Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım´ın yanı sıra aralarında turistlerinde bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.
Kadriye Belediyesi önünde misafirlerin karşılanmasıyla başlayan festival etkinlikleri, Antalya yolu üzerinde bulunan Büyükcam serada yapılan kesme çiçek sökümüyle sürdü. Serik Kaymakamı Mehmet Aydın ve Kadriye Belediye Başkanı Hüseyin Kantoz, aralarında turistlerinde bulunduğu konuklar serada kurdele keserek çiçek sökümünü başlattı. Bir anda çiçek serasına dolan misafirler ilginç görüntüler oluşturdu. Etkinliklerin Kadriye bölümü bu akşam eski okul bahçesinde düzenlenecek olan kortej geçişi, animasyon gösterileri çiçek şov ve havai fişek gösterileriyle tamamlanacak 1. Antalya Çiçek Festivali kapsamında yarın Antalya´da da çeşitli etkinlikler yapılacak.

Yorum yap