Pazartesi, 18 Şubat 2019
AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ  SİNAN AKÇIL İLE KUTLAYACAK!

AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ SİNAN AKÇIL İLE KUTLAYACAK!

Açılışından bugüne birçok konser ve etkinlikle Antalya’nın odak noktası olan Agora Alışveriş Merkezi, Sevgililer Gününe özel konseri ile 17 Şubat’ta Sinan Akçıl’ı ağırlayacak!

17 Şubat’ta Müziğin Kalbi Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nde Atacak!
Magazin gündeminde sıklıkla yer alan pop müziğin sevilen ismi Sinan Akçıl, 17 Şubat Cumartesi günü saat 18.00’de Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nde sahne alacak ve Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı aşk şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyecek. Agora Antalya Alışveriş Merkezi -1. Kat etkinlik alanında gerçekleşecek konserde, sevgililer gününe özel birbirinden güzel aşk şarkılarını seslendirecek olan ünlü sanatçı, konser sonrası imza günü etkinliği ile sevenleri ile sohbet edecek ve hatıra fotoğrafı çektirecek.

Bu Sevgililer Günü Agora’da Aşk Dolu Geçecek!
Kısa sürede Antalya’nın ilgi odağı olan Agora Antalya Alışveriş Merkezi, sevgililer günü etkinlikleri ile de hafızalardan silinmeyecek. Sinemasever sevgililer, Agora Sinemaları VIP Salonu’nu tercih ederek, sevgililerine sinema keyfini sürprize dönüştürebilecekler. 10- 11 Şubat tarihlerinde ziyaretçilerini kapıda keman dinletisi ile karşılayacak olan Agora Antalya Alışveriş Merkezi, ‘Aşk İle Patlat’ kampanyası ile 10-14 Şubat arası tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçilerine balon patlatma oyunundan sürpriz hediyeler kazandıracak!Agora Antalya Alışveriş Merkezi Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı’nda!
7- 11 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı’nda yerini alacak olan Agora Antalya Alışveriş Merkezi, alışveriş merkezi içerisinde yer alan sinema, eğlence merkezi ve birçok markanın tanıtımının yanı sıra, yakın zamanda açılışı gerçekleşecek IKEA markası ile ilgili de bilgiler verecek. 5 gün boyunca sürecek olan fuarda Agora Alışveriş Merkezi stand ziyaretçilerini bekleyecek.

Açılışından itibaren Bengü, Ayla Çelik, Manuel Reina, Ece Seçkin, Atiye, Yeni Türkü ve Yüksek Sadakat gibi ünlü sanatçı ve grupları Antalyalılar ile buluşturan Agora Alışveriş Merkezi; sevilen daha birçok isme de gelecek günlerde ziyaretçilerle buluşturacak.

Yorum yap