Pazartesi, 18 Şubat 2019
Tütüncü’den eğitime tam destek

Tütüncü’den eğitime tam destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okul ziyaretlerinde öğrencilere ve okul idarelerine verdiği sözleri tutarak, Kepez’in okullarını yarıyıl tatilinde daha da güzelleştirdi.

 
Kepezli çocukların eğitim seviyesinin okullara yaptığı desteklerle artmasına katkıda bulunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okul ziyaretlerinde çocuklara sözünü verdiği bakım ve onarım çalışmaları için Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerini yarıyıl tatilinde seferber etti. Kepez’deki okulların bakım onarım hizmetleri, çeşitli ihtiyaçları ve peyzaj düzenlemeleri ekipler tarafından titizlikle gerçekleştirildi.
Kepez, hizmet için koşuyor
Daha yeşil okul bahçeleri, dinlenme alanları, oturma grupları, bahçe düzenlemeleri, çocukları spora sevk edecek çeşitli eğitici bahçe figürleri ve yer boyamaları gibi birçok alanı kapsayan çalışmalar, Kepez’de eğitimin kalitesini artırmak için gerçekleştiriliyor. En çok okul ziyareti yapan belediye başkanı olarak rekora koşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yarıyıl tatilinde okulların eksiklerini bizzat yerinde tespit etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çok sevdiği çocukların daha güçlü yarınlara ulaşmaları için elinden gelen tüm desteği verdiğini ve bu desteğin her zaman devam edeceğini söyledi.

Yorum yap