Cuma, 21 Haziran 2019
Kaş Bezirgan’da stabilize yol çalışmaları başladı

Kaş Bezirgan’da stabilize yol çalışmaları başladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Kaş’ta adeta dağları aşarak açtığı Bezirgan -Kalkan arasındaki yolda asfalt öncesi stabilize yol çalışmalarına başlandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsalda yol yapım çalışmaları konusunda sınır tanımıyor. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri Kaş’a bağlı Bezirgan Mahallesi’nden Kalkan mahallesine yeni bağlantı yolunu açmıştı. Toplam 7 kilometre uzunluğunda olan yolda ekipler yol virajlarının düzeltme ve genişletme ile yol şarampollerinin düzenlenmesi çalışmalarına devam ediyor. Belirlenen noktalara su akışını sağlamak için büz koyma işlemlerine de başlandı. Ekipler yol üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdı.
EN KISA ZAMANDA TAMAMLANACAK
Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir yol üzerindeki çalışmaları yerinde inceledi. Akdemir “Bezirgan-Kalkan arasına yeni açmış olduğumuz bu yolda çalışmalarımızı yoğunlaştırarak altyapı ve genişletme çalışmalarında sona geldik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel‘in talimatları ile çalışmalarımız yoğun tempo ile devam ediyor. Allah nasip ederse en kısa zamanda çalışmalarımızı bitirip yolumuzu vatandaşlarımızın hizmetine açmak istiyoruz” diye konuştu.
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Yorum yap