Cumartesi, 19 Ocak 2019
Başkan Çetinkaya, Sosyal Hizmet Merkezine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Başkan Çetinkaya, Sosyal Hizmet Merkezine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Batı Antalya’nın tek Sosyal Hizmet Merkezi olan Kumluca Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti

1 Ağustos 2017 tarihinde tam anlamıyla hizmete giren ve Kumluca, Finike, Demre, Kaş ve Elmalı ilçelerine hizmet veren Kumluca Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Yeni yerine taşınmasından dolayı Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Kumluca Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Mehmet Sülekoğlu ile bir süre sohbet eden Başkan Çetinkaya, kurumun daha önce hizmet verdiği binanın uygun şartlarda olmadığını, yeni hizmet binasının daha modern ve ferah olduğunu söyledi.
Kumluca Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Sülekoğlu, “Yeni yerimiz 240 m2 alana sahip ve burada 16 personelle hizmet vereceğiz. Kurumumuzda; engellilerin evde bakımı, korunmaya muhtaç çocukların ve kadınların tespiti ve gerekli sosyal desteklerin sağlanması, evde bakıma ihtiyacı olan yaşlıların tespiti, ilgili birimlerin talep ettiği sosyal incelemelerin yapılması, şehit ve gazi aileleriyle yakından ilgilenmek, bireylerin eğitim ihtiyaçlarını tespit ederek, gerekli eğitimlerin verilmesini sağlamaktayız. Ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum yap