Cumartesi, 19 Ocak 2019
KONYSİAD Genel Kurulu yapıldı

KONYSİAD Genel Kurulu yapıldı

Konyaaltı Sanayici İşadamları Derneği (KONYSİAD) 4. Olağan Genel kurulu yapıldı. Yapılan oylama sonucu, oy birliği ile kurucu Başkan İlhami Kaplan KONYSİAD’ın yeni dönem başkanı seçildi.

KONYSİAD Genel Kurulu yapıldı

Kurulda konuşan yeni başkan Kaplan, bölgede tarihi gelişmelerin olduğunu söyledi. Kaplan, “Bölgemizde tarihi gelişmeler oluyor. Yapıcı eleştiriler bizi daha iyi yerlere getirir. Çünkü biz, olaylara siyasi ve rant amaçlı bakmadık, bu her zaman da böyle olacak." diye konuştu.
“İYİ BİR ANTALYA”
Çocuklara iyi bir gelecek bırakmak için çalıştıklarını dile getiren Kaplan, “Biz, sadece bu bölgenin daha çağdaş kalkınabilmesi, çocuklarımıza daha iyi bir Konyaaltı ve Antalya bırakmak için çaba gösteriyoruz. Çok şanslıyız ki ekibimizde, bu konularda bize bilimsel ve akademik çalışmalar yapabilecek üst düzeyde, mimar, mühendis arkadaşlarımız var. İnanıyorum bu süreçte bir çalışma grubu ayarlayıp, bölgede ki sorunları bir dosya haline getirip, bunun takibi konusunda da bize rehberlik edecekler. Dolayısıyla biz de enerji ve heyecanımızı sizlerden alacağız. İnşallah birlikte güzel bir yolculuk yapacağız. Hep birlikte KONYSİAD’ın 2018 halini herkese göstermek için çalışacağız” ifadelerini kullandı.
“SOSYAL KALKINMA”
KONYSİAD’ın önceliğinin olduğunu belirten Kaplan, “KONYSİAD olarak, bizim bir önceliğimiz var. Bu geçmişte de vardı, bundan sonra da olacak. Bizim amacımız, ülkemizin sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak. Çağdaş uygarlık hedefini esas alarak, bölgesel ve sektörel potansiyelin en iyi şekilde değerlendirmek için faaliyetlerde bulunmak” şeklinde konuştu. Başkan İlhami Kaplan'ın ekip arkadaşları ve üyelerine desteklerinden dolayı teşekkürlerini bildirmesinden sonra toplantı sona erdi.
KONYSİAD YÖNETİM KURULU
İLHAMİ KAPLAN
EMİN ALTINER
ERDAL ATILGAN
İSMAİL BİLAL
CEM GÜNALTAY
SALİH PEKER
M. ZEKİ ÖZEN
HANEFİ DEMİR
ÖZHAN SADE
MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
GÖKÇEN DEVECİ
CİHAN TAŞKIN
BÜLENT EROL

Yorum yap