Cumartesi, 19 Ocak 2019
BAŞKAN AMCAYLA DİSCOVERY PARK GEZİSİ

BAŞKAN AMCAYLA DİSCOVERY PARK GEZİSİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 0-12 yaş arasındaki tüm çocuklara verdiği ücretsiz Discovery Park gezisi sözünü tuttu. Başkan Sözen, ilk olarak Yeşilbağ ve Kırkkavak Mahallesi’nden gelen çocukları tematik parkta ağırladı. Başkan amcalarıyla parkı gezen çocuklar unutamayacakları bir gün yaşadı.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yeni yılda çocuklara verdiği ücretsiz Discovery Park gezisi sözünü tuttu. Başkan Sözen, ilk olarak Yeşilbağ ve Kırkkavak Mahallesi’nden gelen minikleri tematik parkta ağırladı. Başkan Sözen, Ilıca Mahallesi’nde, içerisinde Hayvanat Bahçesi, Dino Park, Akvaryum, Teraryum, Kuş Cenneti ve Fok Balığı gibi tematik gezi alanlarının bulunduğu Discovery Park’ı çocuklarla gezdi. Başkan Amcalarıyla birlikte güneşli havada hayvanat bahçesini gezen, kuşları ve balıkları inceleyen çocuklar, dinazor, fil ve mamutun önünde de bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Parkta keyifli ve unutamayacakları bir gün geçiren minikler, kendilerine bu imkanı sağlayan Başkan Sözen’e teşekkür etti.

ÇOCUKLAR KEŞFEDİYOR
Manavgat Belediyesi, 2018 Mart ayına kadar 36 kırsal mahalle okulundan gelecek olan 2000’e yakın öğrenciyi Discovery Park’ta otobüslerle okullarından almak suretiyle Ilıca Mahallesi’ndeki Discovery Park’a getirerek gezdirecek. Discovery Park biletleri, Manavgat Belediyesi Halk Masası’ndan temin edilebilecek. 0-12 yaş arasındaki çocuklar parktan ücretsiz yararlanırken, 13 yaş üzeri ve veliler içinse yüzde 50 indirim yapılacağı açıklandı. Yeni yılda çocukları bir nebze olsun güldürebilmek amacıyla Discovery Park gezileri organize ettiğini belirten Başkan Sözen, çocuklar için yaptıkları hizmetlerin devam edeceğini söyledi. Discovery Park’ın çocuklar için vazgeçilmez bir keşif alanı olduğunu belirten Başkan Sözen, böylesine güzel bir hayvanat bahçesi ve tematik parkı kente kazandırdıkları için yatırımcılara teşekkür etti.

Yorum yap