Salı, 25 Eylül 2018
Kepez’in hizmet semineri Gaziantep’te yapıldı

Kepez’in hizmet semineri Gaziantep’te yapıldı

Kepez Belediyesi’nin “Hizmet İçi Eğitim Semineri” Gaziantep’te gerçekleştirildi. Başkan Tütüncü, Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı seminerden arta kalan zamanda ise şehircilik çalışmaları yerinde incelendi.

Kepez Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından “Hizmet İçi Eğitim Semineri” düzenlendi. 10-12 Kasım tarihlerinde Gaziantep’te düzenlenen seminere Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, başkan yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. Hizmet İçi Eğitim Yönergesi çerçevesinde düzenlenen seminerde başkan yardımcıları ve birim müdürlerine moral ve motivasyon artırıcı eğitimler verildi. Vatandaşlarla iç içe hizmet veren başkan yardımcıları ve birim müdürlerine Protokol ve Nezaket Kuralları, Kurumsal Temsil, İletişim Becerileri ve Beden Dili konularında iki gün boyunca eğitimler verildi.
Tarih ve Kültürel zenginlikleri gezildi
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, başkan yardımcıları ve birim müdürleri eğitimden arta kalan zamanlarında eşleri ve çocukları ile beraber Gaziantep’in tarihi ve kültürel zenginliklerini ziyaret ettiler. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün eşi Dr. Ayşe ve kızı Zeynep ile birlikte katıldığı etkinlikte Dünyanın en önemli müzelerinden biri olan Zeugma Mozaik Müzesi, 6000 yıllık tarihi geçmişe sahip Antep Kalesi, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın üçüncü, dünyanın ise dördüncü büyük “Doğal Hayvanat Bahçesi”de ziyaret edilen zenginlikler arasında yer aldı.
Tütüncü’den Şahin’e teşekkür
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü ve ekibini, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin mutfak kültürünü geleceğe taşımak amacıyla açılan Mutfak Sanatları Merkezi’nde, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ağırladı. Gaziantep’in unutulmaz lezzetlerinin sunulduğu akşam yemeğine eşi İzzet Şahin ile birlikte katılan Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Başkan Tütüncü ile belediye hizmetleri hakkında istişarede bulundular. Başkan Tütüncü, Mutfak Sanatları Merkezi’nde, kendini ve ekibini ağırlayan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e davetlerinden dolayı teşekkür etti.
Moral ve Motivasyon semineri
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hizmet içi seminerlerin personelin moral ve motivasyonunu arttırdığını vurguladı. Seminerden arta kalan vakitte şehrin tarihi ve kültürel yerlerini de ziyaret ettiklerini belirten Başkan Tütüncü, “Türkiye’nin altıncı, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin ise en büyük kenti olan Gaziantep, kültürel zenginlikleri, açısından mutlaka görülmesi gereken illerimizden biri. Gaziantep bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış ve tarihin her döneminde önemini korumuştur” dedi.

Yorum yap