Salı, 25 Eylül 2018
Kemer’den tanıtım atağı

Kemer’den tanıtım atağı

KETOB’un yeni Başkanı Şener Gürler ile yönetim kurulu üyeleri Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette, Kemer’in etkin bir şekilde tanıtılması için düzenlenecek yurt içi gezileri konuşuldu.

20 Ekim’de yapılan Genel Kurul’da göreve seçilen Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Yönetim Kurulu Başkanı Şener Gürler ile yönetim kurulu üyeleri, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

MAKAMINDA KABUL ETTİ
KETOB Başkanı Şener Gürler ile Başkan Yardımcıları Tayyar Gül, Alper Tamer Dolanay, Kasım Dinçer Sarıkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Şinasi Gürocak, Gültekin Levent Toper, Yusuf Çelik, Günaydın Atar, Selçuk Akıltopu, Umut Uysal, Derya Billur ve Yönetim Kurulu Temsilcisi Ayşegül Uçar’ı makamında kabul eden Başkan Gül yeni yönetime başarılar diledi. Ziyarette turizmin sorunları, çözüm önerileri ve yeni projeler konuşuldu.

YURT İÇİ ZİYARETLERİ BAŞLIYOR
Ziyarette KETOB ile Kemer Belediyesi’nin birlikte gerçekleştireceği yurt içi gezilerini masaya yatırdıklarını kaydeden Başkan Gül, “Turizmin gözbebeği olan Kemerimizi en iyi şekilde tanıtmak ve ilçe turizmimizi canlandırmak için turizmcilerimizle omuz omuza çalışıyoruz. Yakında çeşitli kentlere ziyaretler gerçekleştirerek temaslarda bulunacağız. Geçtiğimiz yıllarda düzenlediğimiz yurt içi gezilerimizin iç turizme çok olumlu katkılarını gördük. Bu yıl ki ziyaretlerin de verimli geçeceğine inanıyoruz” dedi.

“BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR”
KETOB Başkan Şener Gürler ise “Benzersiz turistik ve tarihi zenginliğe sahip olan Kemer'imizin marka değerini yükseltmek için ‘Birlikten kuvvet doğar’ ilkesi ile çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde acente ziyaretlerini için Trabzon, Sakarya, Adana, Gaziantep, Hatay ve Adana’ya gideceğiz. Bu kentlerde ilçemizi en iye şekilde tanıtacağız Başkanımız Mustafa Gül bizlere her zaman destek oluyor. Kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yorum yap