Salı, 25 Eylül 2018
SERİK’TE OKULLAR YENİLENİYOR

SERİK’TE OKULLAR YENİLENİYOR

Serik Belediyesi okul bahçeleri ve bu okulların çevre düzenlemesi ile ilgili çalışmalarına bir yenisi daha ekledi. Son dönemde bu alanda önemli çalışmalar yapan Serik Belediyesi’nin son çalışması Belek Limak Ortaokulu’nun bahçe asfaltlama çalışması oldu.

Belek Limak Ortaokulu bahçesine dökülen asfalt için okul tarafından düzenlenen törene Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, İlçe Başkanı Hasan Kozan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz, Fen İşlerinden sorumlu başkan yardımcısı Erhan Yılmaz, okul müdürü, birim amirleri, basın mensupları, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
HERŞEY SİZİN İÇİN ÇOCUKLAR
Törende konuşma yapan belediye başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, öğrencilerin en iyi şartlarda eğitim görmeleri gerektiğine vurgu yaparak “Sizlerin daha iyi eğitim alabilmeniz için çalışıyoruz ve çalışacağız. Daha iyi şartlarda okullarda eğitim görmeniz için elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Siz isteyeceksiniz biz yapacağız. Sizler yeter ki okuyup bilim yapın bu vatana, millete faydanız olsun. Eğitime yapılan yatırımın geleceğimize yapılmış bir yatırım olduğunun bilicindeyiz. Çocuklarımızın daha sağlıklı şartlarda eğitim görmesi konusunda birçok okulumuzda bu çalışmaları yaptık ve bu konuda çalışmalarımıza ivedilikle devam edeceğiz ‘’dedi

Okul bahçesine dökülen asfalttan sonra başkan çalık öğretmenler odasına giderek öğretmenlerle sohbet etti. Öğretmenleri dinleyen Çalık, istek ve önerileri dinledi.

Yorum yap