Salı, 25 Eylül 2018
TSKGV’DEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

TSKGV’DEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı (TSKGV) İzmir Bölge Temsilcisi Emekli Tümgeneral Göktürk Gökbayrak, Vali Karaloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Vali Karaloğlu, “Vakfın, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin güçlenmesinde büyük katkısı olduğunu biliyoruz. Vakfımızın hizmetlerini görüyoruz ve bunlarla da gurur duyuyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu bugünlerde birlik ve beraberliğimiz için mücadele Türk Silahlı Kuvvetlerimize her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bu yüzden bu yönde atılan adımları önemsiyoruz, destekliyoruz. Ülkemiz adına, milletimiz adına başarılar diliyorum” dedi.
TSKGV’nin kara, deniz ve hava kuvvetlerini güçlendirme vakıflarının birleştirilmesiyle 26 Eylül 1987'de kurulduğunu hatırlatan Gökbayrak da vakfın ulusal harp sanayinin geliştirilmesi, yeni harp sanayi dallarının kurulması ve harp silah, araç ve gereçlerinin temin edilmesi suretiyle ve milletimizin maddi ve manevi desteğiyle, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin savaş gücünün artırılmasına katkıda bulunduğunu belirtti.
Ziyaretin sonunda Emekli Tümgeneral Gökbayrak, Vali Karaloğlu’na vakfın armasını takdim etti.

Yorum yap