Salı, 25 Eylül 2018
MHP Antalya İl Yönetimi Antalya’ya çıkartma yaptı

MHP Antalya İl Yönetimi Antalya’ya çıkartma yaptı

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri dün eş zamanlı olarak 7 ilçede mahalleri gezerek vatandaşı dinledi.

7 ilçe 49 muhtar ziyaret edildi
MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, yöneticileriyle birlikte Akseki’de bir dizi ziyaret yaparken diğer yöneticilerde Kaş, Demre, Elmalı, Korkuteli, Döşemealtı ve Aksu’da mahalle mahalle gezerek vatandaşları dinledi. Bir gün içerisinde farklı ilçelerde ziyaret gerçekleştiren MHP’liler, toplam 49 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek bölgenin sorunları hakkında bilgi aldı.
Aksekili yöneticiler ziyaret edildi
MHP Antalya il Başkanı Mustafa Aksoy, öncelikle mahalle muhtarlarını ziyaret vatandaşın sorunlarına ortak oldu. Aksoy ve yanındaki yöneticiler, daha sonra Akseki Kaymakamı Emin Nasir, Belediye Başkanı İsmet Uysal, Devlet Hastanesi Başhekimi Rabia Kayhan Sakar’ı ziyaret edip çalışmaları hakkında bilgi alırken vatandaşların ilettikleri sorunları dile getirdi.
Turist akınına uğrar
Akseki’de yaptığı ziyarette bir takım eksikliklerin olduğunu ve Akseki’nin değerlerinden Osman Yüksel Serdengeçti’nin ve Ahmet Hamdi Akseki’nin bir müzesinin ilçede yer alması gerektiğini vurgulayan Aksoy, turizm şehri Antalya’ya gelenlerin bu bölgeye ziyaret etmesini sağlayacağını söyledi. İnsanların akın edeceği Akseki’nin tanıtılacağı bibloların olması gerektiğini açıklayan Aksoy, Antalya’ya gelip giden turistlerin bu ilçeye zenginlik katabileceği belirtti.
Camileri ziyaret ettiler
Akseki’de camileri ve camiye gelen cemaati ziyaret ettiğini söyleyen Aksoy, camide cemaat ve görevli hocalarla güzel bir sohbet geçirdiklerini vurguladı. Aksekili vatandaşlar MHP heyetini evlerine misafir ederek bol bol siyasi sohbet ederken, yaşadıkları sorunları da dile getirip yetkililere ulaştırmalarını istedi.

Yorum yap