Perşembe, 21 Haziran 2018
ÇALIK’TAN AÇILIŞA VE ŞÖLENE DAVET

ÇALIK’TAN AÇILIŞA VE ŞÖLENE DAVET

Serik Belediyesi tarafından yaptırılan Temalı Park Kent Meydanının açılışı ile her yıl düzenlenen toplu sünnet şöleni 14 Eylül Perşembe günü Kadriye Mahallesinde gerçekleştirilecek.

ÇALIK; “AÇILIŞ COŞKUSUNU BİRLİKTE YAŞAYALIM’’
THM Sanatçısı Sevcan Orhan’ın sahne alacağı gecede çok sayıda gösteri de Seriklileri bekliyor. Dünya turizminde önemli bir yere sahip olan Kadriye Mahallesine yakışan bir kent meydanını hayata geçirmenin mutluluğu ve gururunu yaşadıklarını kaydeden Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık; “Tüm vatandaşlarımızı Kent Meydanının açılış coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyorum. Kentler meydanları ile anılır. Kentimize yakışan çağdaş bir kent meydanı düzenlemesi yaptık ” dedi.
‘‘ÇOCUKLARIMIZ İÇİN NE YAPSAK AZDIR’’
Kadriye Mahallesi’nde gerçekleştirilecek olan kent meydanı açılışını sünnet şöleni ile bu yıl birlikte gerçekleştireceklerini belirten Çalık; Her zaman olduğu gibi çocuklarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Onlar için ne yapsak azdır. Düzenleyeceğimiz etkinlikte çocuklarımızın gönüllerince eğlenebilecekleri özel etkinlikler planladık. Ünlü sanatçı Sevcan Orhan’ın konser vereceği geceye tüm halkımızı davet ediyorum’’ dedi.

Yorum yap