Salı, 25 Haziran 2019
Türel’den ilçe belediye başkanlarıyla Kaş çıkarması

Türel’den ilçe belediye başkanlarıyla Kaş çıkarması

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Partili ilçe belediye başkanlarıyla birlikte Kaş’a çıkarma yaptı. Gömbe’de esnafı ziyaret eden Başkan Türel, Ak Partili ilçe belediye başkanlarına, “Aramızdaki bu ahenk olmasaydı, belki bugün ilçelerimizde yaptığımız hizmetlerin yarısını yapamazdık. Aramızdaki ahengi Allah bozmasın” diye seslendi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Ak Partili ilçe belediye başkanları Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer’in daveti üzerine Gömbe’de buluştu. Pazar alanında bulunan esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek onlarla sohbet eden Başkan Türel, esnafın taleplerini dinledi, bol kazançlı günler diledi. Başkan Türel, daha sonra da Gömbe Panayır Alanı’nı gezdi. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Türel, vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi. Birçok esnaf ve vatandaş yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Türel’e teşekkür etti.
MİRAÇ’A ANTALYASPOR FORMASI HEDİYE ETTİ
Başkan Türel’in Gömbe Meydanı’nda bulunduğu sırada fotoğraf çektirmek için yanına gelen 7 yaşındaki Yiğit Miraç Özarslan’la olan diyaloğu güldürdü. Başka bir takımın formasıyla Başkan Türel’in yanına gelen Yiğit Miraç, Türel’in Antalyaspor forması hediyesi sonrası “Hangi takımlısın?” sorusuna, “Antalyasporluyum” diye cevap verdi. Yiğit Miraç’a formayı Başkan Türel giydirdi.
AK PARTİLİ BAŞKANLAR UYUMLU ÇALIŞIYOR
Başkan Türel, Gömbe’de Ak Partili ilçe belediye başkanlarına seslendi. Serin bir havada ve Antalya’nın en güzel yerlerinden birinde Ak Partili ilçe belediye başkanlarıyla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu kaydeden Başkan Türel, şunları söyledi: “Gücümüz yettiğince memleketin, milletimizin hizmetinde olmaya çalışıyoruz. Gece gündüz yetişebildiğimiz kadar, elimizden gelen gayreti ortaya koyuyoruz. Bunu da sizlerle uyumlu bir şekilde yapıyor olmak büyük şansımız. Gerçekten aramızdaki bu ahenk olmasaydı, belki bugün ilçelerimizde yaptığımız hizmetlerin yarısını yapamazdık. Muhalefet belediyelerini görüyoruz. Ayrı dili konuşuyor olmamız oralarda sizlerle yaptığımız hizmetlerin bereketi hususunda arzuladığımız seviyeye çıkmamızı maalesef engelliyor. Çünkü biz siyaseti hizmet etmek için yapıyoruz. Ama siyaseti hizmet etmenin dışındaki amaçlar için bir mazeret siyasetine dönüştürüp, sadece siyasetle meşgul olursanız o zamanda hizmetin bereketi azalıyor. Aramızdaki bu ahengi Allah bozmasın. Her zaman inşallah bu hizmetlerimizi bereketiyle görelim. Biz elbette belediyelerimizin her eksiğini tamamlamaya, onlar da bizim eksiğimizi tamamlamaya çalışıyor. Biz iyi bir takımız, güzel bir ekibiz. İnşallah bu hizmet yolunda uzun yıllar bu uyum içerisinde memleketimize, milletimize hizmet etmeyi cenabı hak nasip eder.”

Yorum yap