Pazar, 15 Eylül 2019
 Akseki Akşahap yoluna sıcak asfalt

Akseki Akşahap yoluna sıcak asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi Akseki’ye bağlı Akşahap Mahallesi’nin tamamen bozulan yolunu yeniden yaparak sıcak asfalt ile kaplıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri 2017 programındaki yollarda sıcak asfalt çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Ekipler Akseki’nin Akşahap Mahallesi’nin tamamen bozulan yolunu yeniden yaptı.
Çalışmaların ardından mahalle yolunda sıcak asfalt çalışmaları başladı. 1,5 kilometre uzunluğunda Akşahap mahalle yolu kısa sürede tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu.
BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR
Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Antalya Büyükşehir Belediyesi Akseki Koordinatörü İbrahim Özkan ve Akşahap Mahalle Muhtarı Yılmaz Öztürk, mahalle yolunda devam eden sıcak asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceledi. Mahalle sakinleri, asfaltlama çalışmalarından dolayı mutluluklarını dile getirirken Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.
ÇALIŞMAYA DEVAM
Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, mahalle halkı ile bir süre sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi. Akdemir, “Belediye Başkanımız Menderes Türel’in talimatları doğrultusunda grup ve mahalle yollarımızı asfalt programımıza dahil ederek çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz. İlçelerimizdeki birçok yolumuzu asfalt ile buluşturduk ve buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum yap