Perşembe, 26 Nisan 2018
ANTSERDER’DEN SERİK’TE BİR DİZİ ZİYARET

ANTSERDER’DEN SERİK’TE BİR DİZİ ZİYARET

Antalya Serik’liler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Adnan Tezgel Üyeleri ile birlikte Serik’te bulunan resmi kurumlara bir dizi nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Tezgel ve yönetim kurulu üyeleri ilçe Kaymakamı; Haluk Şimşek, Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mehmet Ece, Emniyet Md. Ö. Zafer Karaaslan, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Md. Mustafa Çömezoğlu ve Belediye Başkan Yrd. Dr. Yusuf Kaya’yı makamlarında ziyaret etti.
Ziyaretler sonrası konuşan Antalya Serikliler Derneği ANTSERDER Başkanı Adnan Tezgel” Yönetim Kurulumla Beraber Ziyarette bulunduk. Başta Sayın Kaymakamımız olmak üzere kendileri ile istişarede bulunduk. Kendisine ilgi, alaka ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Belediye Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ramazan Çalık ve Başkan Yardımcımız Yusuf Kaya 'ya ziyaretimizde İstişarede bulunduk. Gösterdikleri Yüksek ilgiden dolayı Her İkisine de; Yönetim Kurulum Adına sonsuz teşekkür ederim.
Yine ziyaretimizde gösterdikleri ilgiden dolayı; Garnizon Kom. Sayın Ece’ye. Emniyet Md. Sayın Karaaslan’a ve İlçe Tarım Md. Sayın Çömezoğlu’na çok teşekkür ederiz” dedi. 
ALİ MUTAF SERİK

Yorum yap