Salı, 12 Kasım 2019
Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Türköz’den Envar’a ziyaret

Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Türköz’den Envar’a ziyaret

Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz, Özel Antalya Envar Koleji İlkokulu Okul Aile Birliği’nin desteği ile okul yönetimi ve öğretmenlerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği giyim yardımı organizasyonuna teşekkür etti.

Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Türköz’den Envar’a ziyaret

Gündoğmuş’taki 90 öğrenciye yapılan giyim yardımı için teşekkür amaçlı Antalya’ya gelen Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz ile Şube Müdürü Murat Altınkaya, Envar Eğitim Kurumları’nı ziyaret etti.

Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz, gerçekleştirilen bu projenin profesyonel anlamda yürütüldüğünü, örnek çalışma gerçekleştirildiğini ifade ederek, okul yönetimine ve okul aile birliğine teşekkür etti. İlçede ilk kez katılımın yüksek olduğu bir kampanyadan yararlandıklarını belirten Türköz, Okul Aile Birliği Başkanı Raziye Gök Aktaş’a teşekkür plaketi ile öğrencilerin duygularını taşıyan mektupları verdi.

Envar Koleji Genel Müdürü Kadir Sözen de, yaptığı konuşmada, “Mutlu Gözler İçin Elele sloganı ile başlatılan bu kampanya, öğrencilerimizde, yardım etme, cömertlik, paylaşmak gibi erdemler ile vicdani gelişimlerine katkı koymak amaçlanmıştır. Bu nedenle organizasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesindeki emekleri ve çalışmaları için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve bu organizasyona katkı koyan birimlere teşekkür ederim” dedi.

Yorum yap