Perşembe, 26 Nisan 2018
Araç Bakım Sektörünün Mucizesi RestorFX Yeni Franchise’lar Arıyor

Araç Bakım Sektörünün Mucizesi RestorFX Yeni Franchise’lar Arıyor

On yıl önce Kanada’da boya restorasyonu endüstrisinde devrim yaratan bir teknoloji olarak doğan RestorFX, Türkiye’ye henüz bir yıl önce girmesine rağmen franchise talepleri ile hızla büyüyor. Araç bakım sektöründe pasta-cila dönemi sonlandıran RestorFX, 75 bin TL’ lik franchise bedeli ile dünyanın en yenilikçi teknolojisini tüm Türkiye’ye yaymaya hazırlanıyor.

Dünyada “oyun değiştiren sistem” olarak tanımlanan RestorFX, ABD’den sonra 2015 yılında Türkiye pazarına girerek araç sahiplerine kolaylık, yatırımcılara ise karlı bir iş modeli sunmaya başladı. Yeni ve farklı teknolojisi ile “benzersiz değer” taşıyan, car&care sektörünün en yenilikçi çözümü RestorFX, sürekli artan kar potansiyeliyle Türkiye’de de yatırımcıların ilgisini erkenden çekmeyi başardı. Avustralya, İngiltere, Fransa, Belçika, Arjantin, Kazakistan, Mısır, Hindistan, Rusya, Kore başta olmak üzere dünyada 50 ülkede binlerce bayiye sahip olan Boya Restorasyon Sistemi RestorFX, bir yıl geçmeden İstanbul (Altunizade-Pendik), Nevşehir, Kocaeli, Diyarbakır, İzmir, Çorum, Ankara (Etimesgut) ve Antalya’da franchise şubelerini açtı. RestorFx, 2017 yılında ise Bursa, Zonguldak, Kayseri, Mersin, Adana ve Trabzon gibi illerde ise hızla büyüyeceğinin sinyallerini veriyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan RestorFX Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Elönü; “Bir yılda dokuz bayiye ulaşarak karlı bir yatırım sunan bu sistemi tüketici ile buluşturma yolunda önemli adımlar attık. Bir buçuk milyon TL’lik yatırım değerine sahip RestorFX Türkiye, francihe’larına yaklaşık bir yılda yatırım geri dönüşü sağlıyor ve yılda bir milyon TL’lik ciro hedefi sunuyor. Bölge ve şehir bayilikleri vererek 2016 yılı sonuna kadar 12 şehirde toplamda 15 bayiye ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.
En İyi Showroom Ödülü Türkiye’nin
Yeni yapılanmasına rağmen geçtiğimiz aylarda RestorFX Global Conference 2016’ya ev sahipliği yaparak dünyanın dört bir yanından gelen distribütörlerini ağırlayan RestorFX Türkiye, “2016’ın en iyi showroomu” ödülüne layık görüldü.
Araçlar Çevreye Duyarlı Ürünlerle Yenileniyor
Çevreye duyarlı ürünler kullanılan RestorFX uygulaması, uzun araştırmalar ve son teknolojiyle ortaya çıkmış, kimyasal bir yöntem. Bu yöntemle, boya katmanına derinlemesine iniliyor, hasarlar kalıcı olarak yok ediliyor ve araç boyası ilk günkü parlaklığına kavuşturuluyor. Eğitimli, sertifikalı bir ekiple ve kısa zamanda yapılan uygulama, araçları ilk günkü görünümüne kavuşturuyor; değerini geri kazandırıyor. Araç boyası hasar giderme ve restorasyon endüstrisine büyük bir yenilik getiren RestorFX, “sihirli bir şekilde zamanı geri almak ve araç boyasını ilk günkü kalitesine ve parlaklığına döndürmek” iddiasıyla tüm dünyada giderek yaygınlaşıyor.

Yorum yap