Salı, 19 Haziran 2018
Erasta Antalya 4. yaşını şenliklerle kutluyor

Erasta Antalya 4. yaşını şenliklerle kutluyor

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, 4. yaşını ve aynı döneme denk gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 22-23 Nisan tarihleri arasında düzenleyeceği Geleneksel Erasta Çocuk Şenliği’nde birbirinden eğlenceli gösteriler, çocuk oyunları ve sürpriz hediyelerle kutluyor.

Dev pasta ziyaretçileri bekliyor
Erasta Antalya’da 22-23 Nisan günlerinde 13:00-19:00 saatleri arasında gerçekleşecek Geleneksel Erasta Çocuk Şenliği’ndeki etkinliklerde çocuklar bolca eğlenceli vakit geçirme fırsatı bularak bayramın keyfini çıkaracak. Erasta Antalya, etkinliklerin düzenlendiği iki gün boyunca Habibler Ortaokulu öğrencilerinin resim sergisine de ev sahipliği yapacak. Erasta Antalya, açılışının 4. yıldönümünü ise 22 Nisan günü saat 17:00‘da keseceği dev bir pastayı misafirlerine ikram ederek kutlayacak.
Erasta Çocuk Şenliği kapsamında korteje katılan öğrenciler bayrak ve balonlarla süslenen etkinlik alanındaki sahnede 23 Nisan gösterilerini sergileyerek hem yetişkinlere hem de minik ziyaretçilere renkli görüntüler sunacak. Erasta Antalya’da etkinlik süresince bulunacak animatörler, unutulmaya yüz tutmuş çocukluğumuzun sokak oyunlarıyla ve ödüllü labut oyunuyla minik ziyaretçilerin bayram coşkusunu ikiye katlayacak. Labut oyununda sürpriz hediyeler ve birbirinden güzel oyuncaklar ise çocuklara unutulmaz bir bayram yaşatacak.
Erasta Antalya, düzenlediği kampanyalar ve eğlenceli aktivitelerle ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Farklı dönemlerde sosyal, sanatsal ve kültürel alanda birçok etkinlik gerçekleştiren Erasta Antalya, ziyaretçileri için uzun zaman geçirebilecekleri keyifli bir sosyal yaşam alanı yaratıyor.

Yorum yap