Perşembe, 26 Nisan 2018
BAŞKAN ÇALIK’DAN SERİKSPORA MORAL ZİYARETİ

BAŞKAN ÇALIK’DAN SERİKSPORA MORAL ZİYARETİ

23 Nisan Pazar günü oynanacak olan Serik Belediyespor - Korkuteli Belediyespor Bölgesel Amatör Lig Baraj Maçı öncesi Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Yeşil-beyazlı takımın antrenmanını ziyaret ederek, teknik ekibe ve futbolculara moral verdi.

BAŞKAN ÇALIK’DAN SERİKSPORA MORAL ZİYARETİ

Belediyespor Pazar günü oynayacağı kritik Play-Out maçında karşılaşacağı Korkuteli Belediyespor maçı hazırlıklarını tesislerinde sürdürüyor. Yeşil-beyazlılar, Kadriye Mahallesinde bulunan Serik Belediyesi Spor Tesislerinde Play-Out maçı hazırlıklarını sürdürürken Serik’te futbolseverlerde hafta sonu Antalya Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nda Saat 15:00’da oynanacak maça kilitlendi.
BAŞKAN ÇALIK; “SİZLERE GÜVENİMİZ TAM’’
Antalya’da taraflı, tarafsız tüm futbolseverlerin sonucunu merakla beklediği maç öncesi futbolculara moral ziyaretinde bulunan Başkan Çalık; “Bu işin üstesin den geleceğinizden eminim. Çünkü birçoğunuz profesyonel liglerde oynamış oyuncularsınız. Dolayısıyla bu tür maçlarda tecrübenizle hareket etmeniz gerekir. Bu sene istediğimiz yerde bitiremediğimiz BAL’da tekrar mücadele etmek için bu maçı kazanmamız gerekiyor. Sizlere güvenimiz tam. İnşallah bu maçı alıp, yine BAL Liginde yolumuza devam ederiz ’’dedi.
Teknik ekip ve futbolcular ise Başkan Çalık’a yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ederek, galibiyet sözü verdiler.
ALİ MUTAF SERİK

Yorum yap