Salı, 19 Haziran 2018
Üniversiteden Gül’e teşekkür

Üniversiteden Gül’e teşekkür

Uluslararası 11’inci Kemer Paris 2 Batığı Dalışı düzenleme komitesi, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Üniversiteden Gül’e teşekkür

Kemer Belediyesi’nin desteğiyle Akdeniz Üniversitesi Sualtı Sporları Topluluğu tarafından düzenlenen Uluslararası 11’inci Kemer Paris 2 Batığı Dalışı 28 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek. Çeşitli üniversitelerden 150 dalgıcın katılması beklenen etkinlik için son hazırlıklar yapılırken Akdeniz Üniversitesi Sualtı Sporları Topluluğu Başkanı Doç. Dr. Mehmet Gökoğlu, Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Halil Eroğlu ve Spor Şube Müdürü Halime Çan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ettiler.
Başkan Gül’e teşekkür plaketi veren Eroğlu, “Başkanımız her yıl etkinliğimizle çok yakından ilgileniyor. Her aşamada bize destek veriyor. Kendisine şükran borçluyuz” dedi. Başkan Gül ise, “Dünyada en iyi 100 dalış bölgesinden biri olarak gösterilen Paris 2 savaş gemisi enkazının Kemer’de olması turizm açısından büyük önem taşımaktadır. Bu etkinliğe Kemer Belediyesi olarak her türlü desteği, göreve geldiğimiz 2009 yılından bu yana, vermekteyiz. Etkinliğe Kemer halkını davet ediyoruz” diye konuştu

Yorum yap