Salı, 19 Haziran 2018
BALOĞLU:

BALOĞLU: "VATANIN HAYIRLI EVLATLARI"

CHP Antalya İl Seçim Koordinatörü Feridun Baloğlu "Antalya'da da, Türkiye'de de “VATANIN HAYIRLI EVLATLARI” zoru başarmış, halkla birlikte “hayırlı bir zafer” i tarihe kaydetmiştir" dedi.

CHP Antalya İl Seçim Koordinatörü Feridun Baloğlu yaptığı yazılı açıklamada şu bilgilere yer verdi:
"Antalya'da yüzde 59-41’lik iktidar gücünü, halkın gücünü seferber ederek Yüzde 59-41’lik Hayırlı güce dönüştüren Antalya halkını, örgütümüzü ve tüm cumhuriyetçi güçleri, Antalya CHP il seçim komitesi olarak saygıyla selamlıyoruz.

AKP’nin bir bölümü yasalara rağmen asılan binlerce afişine, üst geçitleri, kentler arası yolları işgal eden pankartlarına rağmen, meydanı boş bırakmayan cumhuriyetçilerle, bir kez daha “cumhuriyetçi Antalya” coşkusunu yaşadık.

CHP seçim bürolarına, araçlarımıza, CHP’li gençlere, kadınlara yapılan saldırılara, baskılara, yasaklamalara rağmen, 1 Milyonu aşkın broşürü halka en uzak noktalara ulaştıran yürekli, inançlı kardeşlerimize selam olsun.

İktidarın ve Belediye’nin imkânlarını sınırsız kullananlara karşı sokak sokak, ev ev çalışıp direnen kardeşlerimize selam olsun.

Seçim sandıklarına eksiksiz kontrol eden, bir dakika ara vermeden halkın oylarını koruyan gönüllerimize selam olsun.

Antalya'da da, Türkiye'de de “VATANIN HAYIRLI EVLATLARI” zoru başarmış, halkla birlikte “hayırlı bir zafer” i tarihe kaydetmiştir.

Emek verenlere direnenlere selam olsun!"

Yorum yap