Perşembe, 26 Nisan 2018
Yatırım Finansman
Antalya’da yatırımcılar için 
Yatırım Stratejileri Semineri düzenledi


Yatırım Finansman
Antalya’da yatırımcılar için 
Yatırım Stratejileri Semineri düzenledi


Yatırım Finansman’ın yatırımcıları bilinçlendirmek üzere 
düzenlediği Yatırım Stratejileri Seminerleri büyük ilgi gördü.

Yatırım Finansman’ın, finansal okuryazarlığa destek kapsamında Borsa İstanbul iş birliğiyle ücretsiz düzenlediği “VİOP’ta Yatırım Stratejileri 2017” Semineri Antalya’da gerçekleşti. Seminere, Sermaye Piyasası ile ilgilenen iş adamları, Sanayi ve Ticaret Odaları, ihracat ve ithalatçılar ile özel sektör firmalarının temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.

Seminerde, Yatırım Finansman Türev Ürünler Müdürü Dr. Nuri Sevgen tarafından yatırımcılara, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası’nın işleyişi hakkında genel bilgiler verildi ve piyasa risklerine karşı Türev Ürünler ile yapılabilecek korunma stratejileri aktarıldı. Dr. Nuri Sevgen, seminere ilişkin şunları söyledi: “Yatırım Finansman Menkul Değerler olarak kurulduğumuz günden bu yana farklı projelerimizle sermaye piyasalarının gelişimine katkı sağlamaya devam etmekteyiz.

Finansal okuryazarlık kapsamında katılımcılara, hem farklı finansal enstürmanlar hakkında bilgi vererek dalgalı piyasalarda korunma amaçlı stratejileri aktarıyoruz hem de yeni finansal enstürmanlarla alternatif yatırım olanakları sunuyoruz.”

Yatırım Stratejileri Seminerleri, İzmir, Ankara ve Antalya’nın ardından 17 Nisan’da Bursa’da tekrarlanacak.

Seminerler hakkında detaylı bilgi ve kayıt formuna HYPERLINK "http://www.yf.com.tr" www.yf.com.tr web sitesinden ulaşılabiliyor.

Yorum yap