Salı, 19 Haziran 2018
Piyano Öğrencileri Festivaline Çağrı

Piyano Öğrencileri Festivaline Çağrı

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı ve Müzik Topluluğu, 26-27 Mayıs 2017 tarihlerinde yurt içinden birçok öğrencinin katılımı ile ‘1. Piyano Öğrencileri Festivali’ düzenliyor.

Piyano Öğrencileri Festivaline Çağrı

Ulusal düzeyde yapılacak Akdeniz Üniversitesi 1. Piyano Öğrencileri Festivali ile piyano eğitimi alan her düzeyde öğrencinin müziğini paylaşabilmesi ve sahne tecrübesi kazanabilmesi hedefleniyor.
Piyano Festivali’nin 8-25 yaş aralığında amatör veya profesyonel katılımcılara açık olduğunu söyleyen Okutman Osman Gazi Akçalı, “1. Piyano Öğrencileri Festivali’ne başvuran öğrenciler seçici kurul tarafından belirlenecek. Piyano Festivaline katılmaya hak kazanan öğrenciler 26-27 Mayıs 2017 tarihlerinde düzenleyeceğimiz festivalde performanslarını sergileyecekler ve sahne tecrübesi kazanacaklar. İki gün sürecek festivalde performanslar hobi, mesleki lise ve üniversite düzeyinde ve yaş gruplarına göre ayrılıp 45 dakikalık seanslar halinde gerçekleştirilecek.” dedi.
Piyano festivalinin başvurularının 17-30 Nisan 2017 tarihleri arasında internet üzerinden yapılacağını kaydeden Akçalı, festival ile ilgili ayrıntılı bilgiye HYPERLINK "http://www.akdeniz.edu.tr/" http://www.akdeniz.edu.tr/ adresinden ulaşılabileceğini söyledi.

Yorum yap