Salı, 18 Haziran 2019
DE-MYRA TARIM 4. FUARI AÇILIYOR

DE-MYRA TARIM 4. FUARI AÇILIYOR

Demre ilçesinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen De-Myra Tarım Fuarı'nda, firmaların ürünleri çiftçilerin beğenisine sunmak için hazır.


Demre Kapalı Halk Pazarı'nda, Demre Kaymakamlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Demre Belediyesi'nin birlikte organize ettiği Tarım fuarı için açılış hazırlıkları tamamlandı..
Demre Kaymakamı Murat Uz” Demre Fuarımız çiftçilerimiz için çok önem arz eden bir fuardır. Bu nedenle fuarlarımızın yaşatılması gerekmektedir. Demre’li çiftçilerimizin ayağına kadar gelen firmaları ziyaret edip bilgi almaları kendi menfaatlerine olacaktır.” Diye konuştu. Demre Belediye Başkanı Süleyman Topcu” 4 yıldır ilçemizde gerçekleştirilen Tarım Fuarımız artık sistemi oturmuş hale geldi. Üretici tüketiciyi ve firmaları buluşturan fuarımızın gelecek nesillere kadar devam etmesi dileğimizdir. İlçemize hayırlı olsun.” Diye konuştu.
Fuar hakkında bilgi veren De-Myra Fuar organizatörü ve Toprak Ana Fuarcılık Şirketi Sahibi Hakan Özgenç, " Sektörde yaşanan krize rağmen, fuarın verimli geçeceğine, üreticinin sektördeki yeniliklerle buluşacağına inanıyorum. Fuarımızda yerli-yabancı firmalar, çiftçi kardeşlerimize ürünlerini sergileyecek. 15-16-17-18 Mart tarihlerinde açılacak olan Fuarımız 4 gün boyunca açık kalacaktır. Fuarımıza 50’ye yakın firma katılacak. Fuar alanımızdaki yerimin dar olması nedeniyle birçok firmamıza yer tahsisi gerçekleştiremedik. Firmalarımızdan özür diliyorum. Fuarımızda sürpriz hediyelerimiz var” diye konuştu.
Ali Karataç-Demre

Yorum yap