Salı, 18 Haziran 2019
Başkan Böcek, Deve Güreşleri’nde..

Başkan Böcek, Deve Güreşleri’nde..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Demre İlçesi Alakent Mahalle Muhtarlığı tarafından bu yıl ilki düzenlenen Deve Güreşleri Festivali’ne katıldı.

Alakent Mahalle Muhtarlığı tarafından Demre Alakent İlkokulu yararına düzenlenen Deve Güreşleri Festivali, Demre’de büyük coşkuyla gerçekleştirildi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konyaaltı İlçe Başkanı İlhan Buğdaycı, Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ayhan Abay ve güreş takımında yer alan baş ve başaltı pehlivanlar ile birlikte festivale katılan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, burada Demre Belediye Başkanı Süleyman Topçu tarafından karşılandı.
Deve Güreşleri Festivali sonrasında ise Başkan Muhittin Böcek, CHP Demre İlçe Yönetiminde yer alan İbrahim Küçükpınar’ın, Demre Devlet Hastanesi’nde yatmakta olan babası Hüseyin Küçükpınar’ı ziyaret etti. Osmancıoğlu lakaplı Hüseyin Küçükpınar ile bir süre sohbet eden Başkan Böcek, ‘acil şifa’ dileklerinde bulundu.
Hastane ziyareti sonrasında Beymelek’te Yüzer Köşk Restoran işletmecisi Erdal İbik’i ziyaret eden Başkan Muhittin Böcek, bura da günün yorgunluğunu attı. Günün sonunda ise Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ile bir araya geldi. Hüsamettin Çetinkaya, beraberinde ki heyetle birlikte kendilerini ziyaret eden Başkan Böcek’e teşekkür etti.

Yorum yap