Pazar, 22 Eylül 2019
Başkan Böcek:

Başkan Böcek: "Antalyaspor’un yanındayız"

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Gerek reklam çalışmalarıyla gerek ise ulaşım hizmetleriyle Antalyaspor’a her zaman destek olan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, son olarak İstanbul’da deplasmanda oynayan Antalyaspor’u tribünden izlemiş, manevi destekte bulunmuştu. Her fırsatta yerel yöneticilerin desteğinin önemini vurgulayan Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, bu anlamda her zaman kendilerine destek olan Başkan Böcek’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kendisini ziyaret eden Ali Şafak Öztürk’ü makamında ağırladı. “Antalyaspor bu şehrin bir markasıdır” diyen Başkan Muhittin Böcek, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür etti.
Antalyaspor’un her zaman yanında olduklarını söyleyen Başkan Böcek, “Antalyaspor’a maddi ve manevi yönden her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Antalyaspor, şehrimizin bir kültürüdür. Antalyaspor’un maçlarına fırsat buldukça gitmeye çalışıyorum. Geçen hafta deplasmanda oynayan takımımıza destek olmak için İstanbul’a gittik. Bu hafta önemli bir karşılaşma daha oynayacağız. Fenerbahçe’ye karşı mücadele edecek olan takımımızın sahadan puanla ayrılacağına inanıyorum. Bu karşılaşmada Antalyaspor’a başarılar diliyorum. Takımımızı daha üst sıralarda görmek arzusuyla desteğimizin süreceğini belirtmek isterim” diye konuştu.
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’te Başkan Muhittin Böcek’e desteğinden dolayı teşekkür etti. Ali Şafak Öztürk, Başkan Böcek’e futbolcuların imzaladığı Antalyaspor forması ve atkısı hediye etti.

Yorum yap