Pazar, 22 Eylül 2019
MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ
 SARI-LACİVERTLİLER’LE PROTOKOL İMZALADI

MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ
 SARI-LACİVERTLİLER’LE PROTOKOL İMZALADI

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Antalya Fenerbahçeliler Derneği arasında Sağlık Hizmeti Sözleşmesi imzalandı.

MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ
 SARI-LACİVERTLİLER’LE PROTOKOL İMZALADI

Herkes İçin Sağlık anlayışıyla hizmet veren Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, bu ilkenin bir kanıtı olarak pek çok derneğe ve firmaya da destek vermeye devam ediyor.
Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Antalya Fenerbahçeliler Derneği arasında protokol imzalandı. Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü Sebahattin Tanas, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Kurumsal Pazarlama Müdürü Seçil Turhan Çavuşoğlu, Antalya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Alican Demirci ve Antalya Fenerbahçeliler Derneği Şube Genel Koordinatörü Aslı İnzi’nin katılımıyla gerçekleşen toplantı, Sağlık Hizmet Sözleşmesi’ne imzaların atılmasıyla son buldu.
“ÜYELERİMİZE VE AİLELERİNE SAĞLIK HİZMETİ SUNUYORUZ”

Antalya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Alican Demirci; “Üyelerimize ve ailelerine daha iyi yaşam koşulları sunmak için birçok kurumla ortak çalışmalar yürütüyoruz. Yine üyelerimiz ve ailelerinin de özel sağlık kuruluşlarından yararlanmaları ve kaliteli sağlık hizmetine ulaşabilmeleri için Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’yle bu protokolü imzalıyoruz. Bu bağlamda bize destek olan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’ne ve yönetimine teşekkür ederiz” dedi.
“ONLARA HİZMET VEREMEKTEN ONUR DUYACAĞIZ”
Medical Park Antalya Hastanesi Genel Müdürü Sebahattin Tanas ise şunları söyledi: “Medical Park Antalya Hastane Kompleksi olarak, dünya standartlarında sağlık hizmeti sunma hedefiyle hizmetlerimize devam ediyoruz. Sağlıkta tercih edilen bir marka olmaktan onur duymaktayız ve bunun bilinciyle, her geçen gün daha iyi hizmet ve imkanlar sunabilmek adına gelişmekteyiz. Antalya Fenerbahçeliler Derneği’yle imzalağımız bu protokolle onlara hizmet vermekten gurur duyacağız.”

Yorum yap