Pazar, 22 Eylül 2019
Altınova Menderes’e yeni muhtarlık ve yaşam alanı

Altınova Menderes’e yeni muhtarlık ve yaşam alanı

Kepez Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı yeni yeşil alan ve yaşam alanlarına bir yenisi daha ekleniyor.

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçenin çehresini değiştiren yepyeni yaşam alanları inşa etmeye devam ediyor. Eş zamanlı şekilde farklı mahallelerde devam eden asfalt, kaldırım, park ve yol çalışmaları ile yeni bir imaj kazanan Kepez’de bulunan Altınova Menderes Mahallesi’ne yeni bir yaşam alanı kazandırılıyor. Uzun yıllardır ihtiyaç duyulan bir yaşam alanının Kepez Belediyesi’nin çalışmaları ile kazandırılacağı mahallede 9’uncu sokağa 2450 metrekare genişliğinde bir park inşa ediliyor.
Yeni muhtarlık hizmet noktası
İçerisinde pergoleler, yürüyüş yolları, çocuk oyun setlerinin bulunacağı park projesinde tüm mahalleye hizmet verecek yeni muhtarlık binası da yer alıyor. Muhtarlık binalarını yenileyen Kepez Belediyesi, Altınova Menderes Mahallesi’ne de yeni bir muhtarlık hizmet binası inşa ediyor. İçerisinde bir muhtar odası, bir sekreter odası mutfak ve lavabonun bulunduğu muhtarlık binası 40 metrekareden oluşacak. Park projesinin içinde yer alan yeni bina mahallenin muhtarlık hizmetlerinin yanı sıra Ziraat Odası’nda bulunan bir ziraat mühendisi ile bölgedeki vatandaşlarla zirai ilaçlarla ilgili bilgi ve hizmet verecek. Yepyeni bir yaşam alanı, yeni yeşil alanları ve semt parkı, Altınova Menderes Mahallesi’nin değerine değer katacak bir proje olarak hayata geçiyor. 

Kepez Belediyesi Fen İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlükleri, daha güzel bir Kepez için gece gündüz yeni projeler üreterek çalışıyor. Genç Başkan Hakan Tütüncü, yeni semt parkı ve muhtarlık binasının mahalle halkına ve Kepez’e hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Yorum yap