Pazar, 22 Eylül 2019
OTSAD YÖNETİCİLERİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

OTSAD YÖNETİCİLERİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acenteleri Derneği (OTSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kırk ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı.

Vali Münir Karaloğlu, ziyarette OTSAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kırk ve yönetim kurulu üyelerinden Antalya pazarının Ortadoğu’ya açılması için yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı.

OTSAD üyelerine desteklerini dile getiren Vali Karaloğlu, Antalya’nın Ortadoğu’da her insan grubunun talebini karşılayacak imkânı olduğunun altını çizerek, Antalya’da Ortadoğulu ve Arap turistin tercih ettiği yeşilin ve çağlayanlarıyla, şelaleleriyle serinliğin olduğunu anlattı.

Antalya’yı Ortadoğu’da iyi anlatmak gerektiğini kaydeden Vali Karaloğlu: “Bir Bursa’yı, Trabzon’u tanıtır gibi Antalya’yı tanıtmamak lazım. Farklı kesimlere Antalya’yı tanıtmak lazım. Bursa’ya, Trabzon’a gelen yine gelsin, daha çok gelsin. Bugüne kadar hiç Türkiye’ye gelmeyen Avrupa’ya giden Ortadoğulu ve Arap bir kesim var. Onların yönünü ve yolunu nasıl Avrupa’dan Türkiye’ye nasıl çevireceğiz. Buna hep birlikte cevap arayacağız” dedi.
Mahmut Deniz / Antalya
Fotoğraflar: Murat Çetin

Yorum yap