Pazar, 22 Eylül 2019
TÜRKİYE KAMU-SEN ANTALYA İL TEMSİLCİLİĞİ’NE İNDİRİM SÖZLEŞMESİ

TÜRKİYE KAMU-SEN ANTALYA İL TEMSİLCİLİĞİ’NE İNDİRİM SÖZLEŞMESİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, sağlık protokolleri imzalamaya devam ediyor. Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Türkiye Kamu-Sen Antalya İl Temsilciliği Antalya Şubesi arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nde gerçekleşen imza töreninde Türkiye Kamu-Sen Antalya İl Temsilcisi Bünyamin Seçme ile Türk Eğitim-Sen, Türk Sağlık-Sen, Türk Büro-Sen, Türk Yerel Hizmet-Sen, Türk Diyanet Vakıf-Sen, Türk Tarım Orman-Sen, Türk Haber-Sen, Türk Enerji-Sen, Türk İmar-Sen, Türk Ulaşım-Sen, Türk Kültür Sanat-Sen, Türk Emekli-Sen, Kıbrıs Türk – Memur-Sen sendika temsilcilerinin yanı sıra Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü Sebahattin Tanas ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Seçil Turhan Çavuşoğlu yer aldı.

İmzalanan protokolden sonra duygularını dile getiren Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü Sebahattin Tanas, indirim sözleşmesinin her iki taraf için hayırlı olmasını temenni ettiğini söyleyerek, “Medical Park Hastaneler Grubu’nun herkes için sağlık sloganıyla Antalyamızda Türkiye Kamu-Sen Antalya İl Temsilciliği’yle bu anlaşmaya imza attık. Türkiye Kamu-Sen çatısı altındaki tüm memurlarımızı kapsayacak bir işbirliğiyle sağlık hizmetimizi daha ulaşılabilir hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu birlikteliğin bize daha da güç katacağına inanıyoruz” dedi.
Türkiye Kamu-Sen Antalya Temsilcisi Bünyamin Seçme ise duygularını şöyle ifade etti: “Türkiye Kamu-Sen ve Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile birlikte geliştirdiğimiz bir projeyi bu imzayla hayata geçirdik.”

Yorum yap