Pazar, 17 Kasım 2019
CW ENERJİ ATILIMLARINI SÜRDÜRÜYOR!

CW ENERJİ ATILIMLARINI SÜRDÜRÜYOR!

Enerjik Türkiye, Güçlü Türkiye felsefesiyle büyüyen CW Enerji firması 2016 yılında da Fotovoltaik Güneş Enerjisinden Elektrik üretim sistemleri konusunda atılımlarını sürdürmeye devam etti.

Şirket Genel Müdürü Sayın Volkan Yılmaz, bültenimize verdiği demeçte şunları belirtti:

Kaliteyi her daim ilke edinen firmamız; TUV Rheinland ve FraunhoferInstitut işbirliğiyle yüksek kaliteli mühendislik, işçilik ve proje tasarımlarında yatırımı ve yatırımcıyı korumaya devam ediyor. Son olarak Antalya ili Korkuteli ilçesinde ki 2 MW kurulu gücünde bir GES santrali projesinde TUV Rheinland ve FraunhoferInstitut kuruluşlarıyla mühendislik ve montaj konularında iş birliği yapmıştır.
Finansal alanda da ulusal ve uluslararası finans kuruluşlarıyla yaptığımız çalışmalar sayesinde projeye ve yatırımcının taleplerine göre çözümler sunuyoruz. Gerek EPC firması gerekse de Fotovoltaik Güneş Paneli üreticisi olarak tüm bankalar ve leasing firmaları nezdinde “White List” (Beyaz Liste) sınıfında olan CW enerji firması ve markası finansal çözümleriyle fark yaratmaya devam etmektedir.
Fotovoltaik güneş paneli üretimi alanında da yatırımlarımızı büyütmeye devam ederek hem istihdam sağlıyor hem de ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Bu anlamda üretim kapasitemizi artırmaya yönelik yatırımımız takribi 2017 yılı başında hayata geçecek ve üretim kapasitemizi toplamda 120 MW ‘ a çıkarmış olacağız.

Yorum yap