Pazar, 17 Kasım 2019
MTTB Fikir Atölyesi’ne Dekan Ziyareti

MTTB Fikir Atölyesi’ne Dekan Ziyareti

MTTB Antalya Fikir Atölyesinin Bu Haftaki Konuğu Akdeniz Üniversitesi İİBF Dekanı Prof. Dr. Şafak Aksoy’du.


MTTB Antalya her Cuma akşamı düzenlediği Fikir Atölyesi programı ile gençlerin ufuklarını genişletiyor. Daha önce Türkiye’de İslamcılık Hareketleri, Şeytan’ın Hileleri, Gençlik Çalışmaları ve Yöntemleri gibi önemli konulara değinilen MTTB Fikir Atölyesinde Prof. Dr. Şafak Aksoy Küreselleşme, Türkiye ve Gençlik Üçgeni konusundaki konuşmasıyla gençlere seslendi. Katılımın yoğun olduğu programa Akdeniz Üniversitesi’nin çoğu fakültesinden öğrenciler katılırken öğrenci olmayan birçok kişi de Aksoy’ın konuşmasını dikkatle dinledi.
Prof. Dr. Şafak Aksoy konuşmasında İngiltere’de geçirdiği zamanlarda gördüklerinden hareketle kişisel dönüşümlerden, Türkiye’nin geçirdiği evrelerden ve Dünyadaki küresel oyunun odaklarından bahsetti.
İki saat süren programdan sonra hep beraber fotoğraf çektirilmesinin ardından katılımcılar dağıldı. MTTB’ye ilk kez gelen bazı katılımcılar MTTB Fikir Atölyesi’nin bundan sonraki programlarına da katılmaya çalışacaklarını söyleyerek programdan memnuniyetlerini belirttiler.

Yorum yap