Salı, 24 Eylül 2019
B&O’dan Sevgililer Günü’ne Özel Hediye Seçenekleri

B&O’dan Sevgililer Günü’ne Özel Hediye Seçenekleri

Lüks ses ve görüntü sistemleri pazarının lider üreticisi, dünyanın en iyi high-end ses ve görüntü sistemleri markası Bang & Olufsen, koleksiyonundaki Sevgililer Günü’ne özel renk seçeneklerine sahipürünlerini ile satışa sunuyor.

Adeta bir sanat eseri formuna sahip BeoLab 11, BeoSound 8, Form 2, BeoCom 2 koleksiyonu ile her yaş grubu için en güzel hediye seçenekleri,Bang & Olufsen’in Türkiye distribütörü Ferco Müzik’in İstanbul ve Ankara mağazalarında müşterilerinin beğenisine sunuyor.


1925 yılında Peter Bang ve Svend Olufsen tarafından kurulan, Türkiye’de Ferco Müzik tarafından temsil edilen Danimarkalı lüks ses ve görüntü sistemleri üreticisi Bang & Olufsen Sevgililer Günü’nde sevenlerin birbirine verebileceği en şık hediyeleri sunuyor. Müzik dinlemenin gerçek keyfini hediye olarak sevdiklerine vermek isteyenleri Ferco Müzik İstinye Park ve Nişantaşı mağazalarının yanı sıra, İzmir ve Ankara satış noktalarında ağırlayan dünyanın en iyi high-end ses ve görüntü sistemleri markası Bang & Olufsen, Sevgililer Günü’ne özel en son teknoloji ürünleri ile dikkat çekiyor.

Bang & Olufsen’de Sevgililer Günü’ne özel hediyelerin başında çok satan yeni docking station BeoSound8 geliyor. Apple'ın müzik ve dokunmatik akıllı telefon pazarındaki iPhone, iPad ve iPod ürünleri için Bang & Olufsen tarafından özel olarak geliştirilen BeoSound 8, BeoPlayer uygulamasıyla Apple kullanıcılarına internet üzerinden radyo dinlemelerinin yanı sıra müzik koleksiyonlarıyla da bağlantı kurabilme fırsatı sunuyor. Sevgiler Günü için bir başka baştan çıkarıcı hediye seçeneği ise Bang & Olufsen’ın simgeleşmiş kulaklık setlerinden Form 2. New York Modern Sanatlar Müzesi Koleksiyonu’nun en özel parçalarından biri olan Form 2, kulak üzeri klasik tasarımı ve dinamik sürücüleri ile sevgiliye en özel hediyeyi ve en doğal sesi sunuyor.

Bang & Olufsen’in fark yaratan ev telefonu BeoCom2 ise tasarımı ile dikkat çekiyor. İnce ve zarif hatlara sahip BeoCom 2, tek parça alüminyum kasası farklı renk seçenekleriyle Sevgililer Günü’nün akıllarda kalacak en tarz hediyesi olmaya aday. Bang & Olufsen ayrıcalığıyla bir Sevgililer Günü geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği bir başka hediye seçeneği ise BeoLab11 subwoofer. Bang & Olufsen lale şeklindeki tasarımı, alüminyum yüzeyi ve mükemmel bass performansı ile adeta bir vazo gibi yaşam alanlarına renk katacak BeoLab11 ile hem sıra dışı bir Sevgililer Günü hediyesi hem de muhteşem ses sistemleri yaratma fırsatı sunuyor. Bang & Olufsen, BeoSound8’i bin 400 Euro’ya; BeoLab 11’i 2 bin 500 Euro’ya; BeoCom 2’yi 850 Euro’ya; Form2’yi ise 190 Euro’ya müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Yorum yap