Salı, 18 Haziran 2019
Tüzken tesislerde incelemelerde bulundu

Tüzken tesislerde incelemelerde bulundu

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Tarkan Tüzken, Akseki, Gündoğmuş, İbradı İlçelerindeki futbol sahası, salonlar ve bademli kampını denetledi

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Tarkan Tüzken Akseki Ömer Duruk Spor Salonu, Futbol Stadı, Yüzme Havuzu,İbradı Spor Salonu, Futbol Stadı, Gündoğmuş Spor Salonu ve Futbol Stadı,Akseki Bademli Kamp Eğitim Merkezini denetleyerek eksiklikleri ve yapılacak işleri yerinde inceledi.

Tüzken; “Göreve başlamam ile beraber Merkezdekiler dahil olmak üzere tüm ilçelerimizdeki tesislerimizi yerinde görüp, eksiklerinde ve yapılacak işleri yerinde inceleme şansı buldum. Spor Salonlarımızı devamlı güncel tutmak zorundayız. Buda yereldeki dinamikleri harekete geçirerek İlçe Müdürlerimiz ve beden eğitimi öğretmenlerimizin koordine çalışmaları ile mümkün olacaktır. Aynı zamanda yöreye, coğrafi koşullara ve iklime özgü branşları canlandırmamız gerekli.” Dedi.
Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Tarkan Tüzken¸ “2012 yılı itibariyle ilçelerdeki dinamikleri de hareketlendirerek eksiklikleri olan Salonlarımızda zemin, iç boya ve badana işleri, soyunma odaları dahil olmak üzere yenileme çalışmalarına başlayacağız.” Dedi.

Yorum yap