Salı, 24 Eylül 2019
Yeni YATAŞ Bedding ve ENZA Home'lar açıldı

Yeni YATAŞ Bedding ve ENZA Home'lar açıldı

YATAŞ, tüm Antalya mağazalarını yeni mağaza konseptleri YATAŞ Bedding ve ENZA Home’lara dönüştürdü. Yeniden yapılandırılan mağazalar, Lara’da gerçekleşen törenle Antalyalılara takdim edildi.

Görkemli geçen açılışa Antalyalılar da büyük ilgi gösterdi. YATAŞ ayrıca, açılış şerefine tüm Antalya mağazalarında satılan tüm ürünlerde %25 indirim fırsatı sunuyor!
Antalya’daki tüm YATAŞ Home ve Puffy Center mağazaları YATAŞ’ın yeni mağaza konseptleri olan YATAŞ Bedding ve ENZA Home’lara dönüştürüldü. Büyük değişim, 2 Aralık, Cuma günü Lara’da gerçekleşen açılış töreni ile Antalyalılarla paylaşıldı. Yeni konseptleri en iyi şekilde temsil eden mağazaların açılışı şerefine Antalya mağazalarında satılan tüm ürünlerde %25 indirim yapılıyor.
Açılışa Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın ve şehrin ileri gelenleri katıldı. Ayrıca YATAŞ Genel Müdürü Fevzi Menteş, YATAŞ İcra Kurulu Başkanı Serdar Kitapçı ve YATAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Altop da açılışta hazır bulundular. Görkemli geçen açılışa Antalyalılar da büyük ilgi gösterdi.
Açılışta söz alan YATAŞ Genel Müdürü Fevzi Menteş, “Büyüyen mağaza metrekarelerimiz ve tüketicinin aradığını çok daha rahat bulduğu yeni mağaza konseptlerimizi Antalyalılarla buluşturmaktan dolayı çok mutluyuz. Geçtiğimiz yıl başlattığımız dönüşüm süreci dahilinde zaman içerisinde Türkiye’deki diğer YATAŞ Home ve Puffy Center’larımız da yenilenerek, YATAŞ Bedding ve ENZA Home’lara dönüştüreceğiz.” dedi.
YATAŞ Bedding konseptli mağazalarda uyku sağlığı için gereken tüm yatak ve ev tekstili ürünleri bir arada bulunuyor. ENZA Home mağazalarında ise tüm ENZA ürün koleksiyonu yanında yatak, ev tekstili ürünleri Yataş Bedding konsepti ile sergileniyor. Tüketicilere ev kurarken tasarım kılavuzluğu da yapılan mağazalar, farklı ihtiyaçlar için mağaza mağaza dolaşma derdine son veriyor. YATAŞ, tüm Antalyalıları yeni alışveriş deneyimiyle tanışmaları için YATAŞ Bedding ve ENZA Home mağazalarına bekliyor.

Yorum yap