Salı, 24 Eylül 2019
YATAŞ Antalya mağazaları konsept değiştirdi

YATAŞ Antalya mağazaları konsept değiştirdi

YATAŞ, tüm Antalya mağazalarını yeni mağaza konseptleri YATAŞ Bedding ve ENZA Home’lara dönüştürdü. Yenilenen mağazalar, 2 Aralık, Cuma günü Lara’da gerçekleşecek törende Antalyalılarla buluşturulacak. YATAŞ, açılış şerefine tüm ürünlerde %25 indirim fırsatı sunacak!

Antalya’daki tüm YATAŞ Home ve Puffy Center mağazaları YATAŞ’ın yeni mağaza konseptleri olan YATAŞ Bedding ve ENZA Home’lara dönüştürülüyor. Büyük değişim, 2 Aralık, Cuma günü Lara’da gerçekleşecek açılış töreni ile Antalyalılarla paylaşılacak. Yeni konseptleri en iyi şekilde temsil eden mağazaların açılışı şerefine Antalya mağazalarında satılan tüm ürünlerde %25 indirim yapılacak.
Açılışa Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın ve şehrin ileri gelenleri katılacak. Ayrıca YATAŞ Genel Müdürü Fevzi Menteş, YATAŞ İcra Kurulu Başkanı Serdar Kitapçı, YATAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Altop ve YATAŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nuri Öztaşkın da açılışta hazır bulunacak isimler arasında.
YATAŞ Bedding konseptli mağazalarda uyku sağlığı için gereken tüm yatak ve ev tekstili ürünleri bir arada bulunuyor. ENZA Home mağazalarında ise tüm ENZA ürün koleksiyonu yanında yatak, ev tekstili ürünleri Yataş Bedding konsepti ile sergileniyor. Tüketicilere ev kurarken tasarım kılavuzluğu da yapılan mağazalar, farklı ihtiyaçlar için mağaza mağaza dolaşma derdine son veriyor. YATAŞ, tüm Antalyalıları yeni alışveriş deneyimiyle tanışmaları için YATAŞ Bedding ve ENZA Home mağazalarına bekliyor.

Yorum yap