Cuma, 21 Haziran 2019
CHP’den Akseki çıkarması

CHP’den Akseki çıkarması

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Akseki’de bazı etkinliklere katıldı. Pınarbaşı köyündeki Keşkek Festivali’ne konuk olan CHP’li heyet burada köylülerle birlikte yöresel oyunlar oynayarak onların coşkusuna ortak oldu.

İl Başkanı Ülken ve yöneticiler ardından Cendeve Köyü Dayanışma Günü’ne konuk oldu ve Akseki ilçe örgütünü ziyaret etti.


Keşkek festivaline katıldılar
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, Akseki’deki bazı etkinliklere katılarak ilçe sakinleriyle bir araya geldi. İl Başkanı Ülken ve İl Yönetim Kurulu üyeleri Bayram Gizli, Murat Özçelik, Banu Okan ve Şerafettin Özdemir, Akseki Pınarbaşı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Pınarbaşı 21’inci Keşkek Festivali’ne konuk oldu. Dernek Başkanı Durmuş Öğüt tarafından ağırlanan CHP’li heyet, burada piste çıkarak köylülerle birlikte oynadılar. İl Başkanı Ülken, “Geleneklerin yaşatıldığı ve Türkiye’nin 4 bir yanındaki hemşerilerin bir araya geldiği bu tip şenlikleri çok önemsiyoruz. Bugün de Pınarbaşılılarla birlikte burada olmaktan ve onların coşkusuna ortak olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Cendeve Dayanışma Günü
İl Başkanı Özer Ülken ile il yöneticileri Bayram Gizli, Murat Özçelik, Banu Okan ve Şerafettin Özdemir, Keşkek festivalinden sonra Akseki Cendeve köyünde 17. Dayanışma Günü’ne konuk oldular. Cendeve Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Dayanışma Günü’nde mevlit okutuldu. CHP’li heyet daha sonra Akseki İlçe Sekreteri Hurşit Pişkin ile bir araya gelerek ilçe ziyareti gerçekleştirdi.Yorum yap