Salı, 18 Haziran 2019
AESOB Yönetimi Gündoğmuş’ta

AESOB Yönetimi Gündoğmuş’ta

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Yönetim Kurulu bu ayki toplantısını Gündoğmuş ilçesinde yaptı. Yönetim, Gündoğmuş protokolü ve esnafları da ziyaret etti.

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği yönetimi Gündoğmuş’a çıkarma yaptı. AESOB Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyeleri bu ayki toplantısını Gündoğmuş İlçesi’nde gerçekleştirdi. AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısında, yapılan çalışmalar ve düzenlenecek etkinlikler hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

Toplantı sonrası AESOB heyeti, Gündoğmuş Kaymakamı Ahmet Ziya Filizer ve Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren’i ziyaret etti. AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, ziyaretler sırasında esnaf teşkilatının yapısı hakkında bilgi verdi. Gündoğmuş’un Antalya’nın en uzak ilçelerinden birisi olduğunu belirten Başkan Sevimçok, “Gündoğmuş esnafının sorunların çözümü için üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazırız” dedi. Ziyarete teşekkür eden İlçe Kaymakamı Ahmet Ziya Filizer, AESOB heyetini Gündoğmuş’ta ağırlamaktan mutlu olduklarını ifade etti.

Yönetim kurulu toplantılarını fırsat buldukça ilçelerde yapmaya çalıştıklarını belirten Başkan Abdullah Sevimçok, “Antalya çok geniş bir il. İlçelerdeki, köylerdeki esnaf ve sanatkâr da bizim üyemiz. Onların sorunları da bizim sorunumuz. İlçelere her zaman gitme fırsatımız olmuyor. Bunun için toplantılarımızı mümkün olduğu kadar farklı ilçelerde düzenleyerek, buradaki üyelerimizi ziyaret etme, sorunlarını yerinde tespit etme fırsatı buluyoruz” dedi.

Protokol ziyaretinden sonra Gündoğmuş’ta bulunan esnaf ve sanatkârla bir araya gelen AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok ve AESOB yönetimi, esnafın sorunlarını dinledi. Gündoğmuş Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sultan Çetin, AESOB yönetimini ilçe merkezinde bulunan esnaflarla tanıştırdı. Başkan Sevimçok’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Gündoğmuş esnafı, işlerinin durgun olduğunu ve her geçen gün daha kötüye gittiğini söyledi.

Yorum yap