Cuma, 21 Haziran 2019
Ak Gençlik’e ilk kadın başkan

Ak Gençlik’e ilk kadın başkan

AK Parti Akseki İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Tuba Çalışkan Kurt, AK Parti Akseki İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na atandı.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Akseki İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Tuba Çalışkan Kurt, Antalya’da gençlik kolları başkanlığına getirilen ilk bayan oldu.
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hıfzullah Şahbaz ve yönetim kurulu üyeleri, Akseki İlçesi’nde Gençlik Kolları Başkanı Tuba Çalışkan Kurt ve yönetim kurulu üyeleriyle yemekte bir araya geldi. Görevine yeni atanan Kurt, “Gençlik arkadaşlarımız ile birlikte Akseki’de iyi bir sinerji oluşacağına inanıyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde gençlik kolları olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırım. AK Parti’yi Akseki’de yine birinci parti yapmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Yeni arkadaşlarımızın motivasyonunu amaçladığımız bu organizasyonda bizi yalnız bırakmayan başta yönetim kurulu arkadaşlarıma, Gençlik Kolları İl Başkanım Hıfzullah Şahbaz ve yönetim kurulu üyelerine, İlçe Başkanı Mehmet Özdilek, Kadın Kolları Başkanı Hüsniye Demir, Belediye başkanları, İl Genel Meclisi ve belediye meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.
12 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE BAŞARILI OLACAĞIZ
AK Parti Gençlik kolları görevini ilk kez Antalya’da bir bayanın yürüteceğini belirten AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hıfzullah Şahbaz, “Gençlik kolları olarak 19 ilçede çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Seçimlere kısa bir süre kaldı ve bizler ne denli çok çalışırsak seçimlerde o denli başarılı sonuçlar alırız. Bizim burada yapacağımız en önemli görev AK Parti’nin ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan gitmek ve bu bayrağı en güzel şekilde taşımak en tepe noktalara ulaştırmaktır. Başbakanımızın gençliğe verdiği önemi hepimiz biliyoruz. Bu süreçte bizler birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürerek 12 Haziran 2011 seçimlerinde başarılı olacağız” diye konuştu.

Yorum yap