Salı, 18 Haziran 2019
Türel Gündoğmuş köylerinde

Türel Gündoğmuş köylerinde

Seçim çalışmalarına aralıksız sürdüren AK Parti Milletvekili adayı Menderes Türel, Antalya’nın Gündoğmuş ilçesi ve köylerini gezerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Bizlerin görevi sizlere hizmet etmek
Ziyarete, Gündoğmuş’un Senir beldesinden başlayan Türel, belde sakinleri ile bir araya gelerek vatandaşın sorunlarını dinledi. Belde sakinlerinden bir vatandaşın ‘İnternet ve düğün solun istiyoruz’ demesi üzerine, ‘’Bakınız, daha düne kadar yol, su, elektrik ve su istiyordunuz, şimdi internet ve düğün salonu ister oldunuz. Çünkü diğer ihtiyaçlarınız giderilmiş. Bizlerin görevi size hizmet etmektir. Bunların gerçekleşmesi için elimizden geleni yapacağız. Sekiz buçuk yıllık AK Parti iktidarında Antalya’da yolu, suyu, elektriği ve telefonu olmayan bir tek köy kalmadı. Bakın şimdi bu köylü vatandaşlarımız dünya ile iç içe olabilmek ve her türlü bilgiye ulaşabilmek için internet, ayrıca her türlü sosyal faaliyetlerini gerçekleştirebilmek için de, düğün salonu istemektedirler’’ diye konuştu.

Vatandaşlarla çay sohbetinde bir araya geldi
Senir beldesinden Gündoğmuş ilçe merkezine geçen Türel, burada esnafı tek tek dükkânlarında ziyaret ederek sohbet etti. Türel, Çayırözü ve Ümütlü köylerini de ziyaret ederek, köylülerin ikram ettiği kekik çayını içti. Gündoğmuş’un en büyük beldesi olan Ortaköy’de ise, vatandaşlarla çay sohbetleri yapan Türel, daha sonra Gündoğmuş’un Köprülü beldesinde de vatandaşlarla buluştu.

Yorum yap