Salı, 18 Haziran 2019
Enhoş: “Gitmediğin yer senin değildir”

Enhoş: “Gitmediğin yer senin değildir”

MHP Antalya Milletvekili Adayı Raşit Doğan Enhoş, ‘gitmediğin yer senin değildir’ sözünü esas alarak hiçbir partinin ziyaret etmediği Gündoğmuş ve köylerini ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Raşit Doğan Enhoş, 12 Haziran 2011 seçimleri kapsamında yaptığı çalışmalara hız verdi. Gündoğmuş ve köylerini tek tek gezen Enhoş, 13 Haziran’da MHP’nin tek başına iktidar olacağını söyledi. Göndoğmuş merkezinde esnafları tek tek gezen Enhoş, Köprülü ve Ortaköy beldelerinin ardından Bedan köyü’nü de ziyaret etti.
AKP iktidarında özellikle köylülerin yaşam şartlarının daha da ağırlaştığına dikkat çeken Enhoş, köylerdeki sağlık ocaklarının kaldırıldığına ve köylülerin iğne yaptırmak için bile ilçelere gitmek zorunda bırakıldığını vurguladı. Enhoş, köylerde sadece sağlık ocağının değil, okulların da olmadığını söyledi.
MHP iktidarının tüm problemlere çözüm bulacak bir iktidar partisi olacağını belirten Enhoş, partisinin seçim beyannamesinde yer alan tüm vaatleri yerine getirmesi için halktan MHP’yi iktidara taşımasını istedi. MHP iktidarında AKP iktidarının verdiği tüm zararı bertaraf edileceğini belirten Enhoş, bunun teminatının ise seçim beyannamesinde madde madde dile getirildiğini ve MHP iktidarında tümünün hayata geçirileceğini sözlerine ekledi.
Milliyetçi Hareket Partisi’nin ‘gitmediğin yer senin değildir’ diyerek bütün ilçe ve köyleri tek tek gezerek sorunları yerinde tespit ettiğini belirten Enhoş, sadece şehir merkezinde araçları gezdiren AKP gibi halktan uzak çalışmak yerine, her zamanki gibi halkın içerisinde olmayı tercih ettiklerine dikkat çekti.
Bedan Köyü’nde elektrik kesintisi için gönderilen ihbarları gören Enhoş, Cumhuriyet’in bütün kazanımlarını 8 yılda satan AKP’nin TEDAŞ’ı özelleştirerek bütün vatandaşları mağdur ettiğini söyledi.

Yorum yap