Pazar, 22 Eylül 2019
Gönüllülerden Başkan Sevimçok’a ziyaret

Gönüllülerden Başkan Sevimçok’a ziyaret

Çevre Gönüllüleri Derneği Başkan Murat Yıldırım ile Güç Birliği Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı Canan Tungar, Başkan Sevimçok’u ziyaret ederek, görevinde başarı diledi.

Güç Birliği Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı Canan Tungar, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok’u ziyaret ederek görevinde başarı dileğinde bulundu. Ziyarete teşekkür eden AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, sivil toplum kuruluşlarının önemli sorumluluklar üstlendiğini ve ortak hareket etmeleri gerektiğini söyledi.

Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Murat Yıldırım ve dernek yöneticileri Nagihan Özdemir ve Mehtap Maldur da Başkan Sevimçok’a ziyarette bulundu. AESOB Başkanı Sevimçok’un önemli bir görev üstlendiğini belirten Dernek Başkanı Yıldırım, STK’ların sesinin daha gür çıkması ve yöneticilerin bu sese kulak vermesi gerektiğini söyledi. Yıldırım, “Gerek bizim dernekle, gerekse Yerel Gündem 21’de, çalışmalarınıza destek verebiliriz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, “Üstlendiğimiz görevin sorumluluğunun farkındayız. Bu sorumluluğun altından kalkmak, temsil ettiğimiz 75 bin üyemize en iyi hizmeti verebilmek için yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz çalışıyoruz” diye konuştu.

Sivil Toplum Kuruluşlarının konulara tek bir pencereden bakmamaları gerektiğini belirten Başkan Sevimçok, “Hepimiz farklı örgütler olsak da amacımız daha güzel bir şehirde yaşamak ve temsil ettiğimiz kitlelerin mutluluğu. Bunun için yapacağımız çalışmalarda ortak hareket etmemiz, üreteceğimiz projelerin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar” şeklinde konuştu. Ziyarette, Çevre Gönüllüleri Derneği yöneticisi Nagihan Özdemir, Başkan Sevimçok’a derneklerinin rozetini taktı.

Yorum yap