Pazar, 22 Eylül 2019
Akbulut ziyaretlere hız verdi

Akbulut ziyaretlere hız verdi

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Cengiz Murat Akbulut, İl Başkanı Adnan Kaya’yı ziyaret etti.

Kongrede verdiği sözü yerine getirdi

Cengiz Murat Akbulut’un ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Adnan Kaya; “ Sayın vekil adayımız ile yaklaşık 2 yıl birlikte görev yaptık. Kendisi çok çalışkandır ve partimizi Kumluca’da ileri bir noktaya taşımıştır. Akbulut’un kongrede verdiği sözü yerine getirerek, Kumluca’da partimize daire olarak parti binası satın almış, üye sayısını arttırmış, ilk defa İlçe kadın kollarını kurmuştur. Sayın Av.Cengiz Murat Akbulut 2007 yılında da aday adayı olmuş ve sıralamaya girememesine rağmen, sanki aday gibi tüm çalışmalarını devam ettirmiştir. İlkesi, sözünün arkasında olması, yöresinde sevilen ve çalışkan biri olması ve teşkilatlardan gelmesi nedeniyle tabanın sesini en iyi tahlil edebilecek kişidir. Akbulut’un , Allah nasip eder ve seçilirse partimizi en iyi şekilde temsil edeceğine tüm arkadaşlarımızla birlikte yürekten inanıyoruz. ” şeklinde konuştu.

Lider Ülke olmak için elimden geleni yapacağım

Av.Cengiz Murat Akbulut, yaklaşık 2 yıllık bir süre içinde il başkanlığıyla uyumlu bir şekilde çalışmalarda bulunduklarını belirterek, “ İl Teşkilatımız Kumluca’da yapmış olduğumuz tüm etkinlerimize katılarak bizlere onur vermiştir. Bunu çok içtenlikle söylüyorum, benim için seçilip seçilmemem önemli değil, önemli olan partimizin başarısıdır. Ben Milliyetçi Hareket Partiliyim, Ülkücüyüm, buradayım, görev verildiği taktirde önce Ülkem, sonra Partim için sonuna kadar çalışırım. Ülkemizin halini hep birlikte görmekteyiz. Siyasi, ekonomik ve sosyal yönden çöküş içinde bulunan ülkemizin kalkınması ve dünyada Lider Ülke olması için bir nefer gibi elimden gelenin en iyisini yapacağımı taahhüt ediyorum.” açıklamasında bulundu

Yorum yap