Pazar, 22 Eylül 2019
“Atatürk devrimlerinin ışığında ilerliyoruz”

“Atatürk devrimlerinin ışığında ilerliyoruz”

CHP Kepez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Murat DİNÇ ve Yönetim Kurulu üyeleri Atatürkçü Düşünce Derneği Antalya Şubesine ziyarette bulundu

Antalya Şube Başkanı Sayın İbrahim DAŞ, Eski Dernek Başkanı Mustafa DURNA, dernek yönetimi ve ADD Gençlik Kolları CHP’li gençleri büyük bir samimiyet ve sıcakkanlı bir şekilde karşıladı.
Dernek Başkanı İbrahim DAŞ, ADD çalışmalarını, faaliyetlerini, örgütsel yapısını ve tarihsel sürecini anlattı. Eski Dernek Başkanı Mustafa DURNA ise orta doğudaki gelişen süreçleri ve Tunus, Mısır ve Yemen’deki halk hareketlerini değerlendirdi. “Bunlar Halk Devrimi değildir, Amerikanın yeni planının parçalarıdır. Oradaki mendiller kirlendi, eskidi. Şimdi Amerika yerine yeni mendili koyacaktır.” Dedi.
Murat DİNÇ ise “Geleceğin sahibi gençler olarak bu ülke için, memleket için gözünü kırpmadan canlarını vererek ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde Cumhuriyeti kuranlara ve devrimlere sahip çıkacağız. Burada sizlerle buluşmak, sizin gibi değerli, ilerici ve vatanperver büyüklerimizin görüşlerini dinlemek, aydın gençlerimizle tanışmak için buradayız. Gençlerimizin ülkesini, geçmişini, tarihini bilmesi için sizin gibi güçlü ve Türkiye çapında aktif derneğin büyük görevleri vardır. Bizde CHP’nin genç temsilcileri olarak her zaman ve her yerde Atatürkçü düşünce sistemine ve Atatürk devrimlerinin ışığında ülkemizi çağdaş medeniyetlerin üzerine çıkarmak için çalışıyoruz. Sizin derneğinize de desteğimiz tam olacaktır. CHP olarak “Mutlu Birey Mutlu Aile ve mutlu, huzurlu ve çağdaş Türkiye” sizlerle, halkımızın tüm kurumları ile birlikte gerçekleştirmek istiyoruz. Sizler gibi toplum önderi kuruluşlarının tavrını belirlemesi ve bunu halka anlatması çok önemlidir.”dedi.

Yorum yap