Cuma, 22 Kasım 2019

Y. Kemer Belediyespor farklı galip geldi: 5-1

Antalya Süper Amatör Kümede şampiyonluk mücadelesi veren Y.Kemer Belediyespor kendi evinde oynadığı Ormanspor karşılaşmasında sahadan 5-1'lik farklı bir skorla ayrıldı.

Kendi sahasında oynadığı ilk karşılaşmayı Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile birlikte çok sayıda taraftarda izledi.
Maç öncesinde Kurban kesilerek sahaya çıkan Y.Kemer Belediyespor'lu futbolcular kazandıkları farklı skorla şampiyonluk yolunda bir adım daha atmış oldu.

Maçın ilk dakikalarından itibaren sahada üstünlü ele geçiren Kemer Belediyespor 90 dakika boyunca düşmeyen temposuyla taraftarlarına adeta futbol ziyafeti çekti. Karşılaşmanın ilk tehlikeli atağı 3. dakikada Y.Kemer Belediyespor'dan geldi. Bu dakikada Özgür'ün pasıyla sağ çaprazdan ceza alanına giren Adem'im sert şutunda top az farkla auta çıktı.
7. dakiakada Y.Kemer belediyespor yine gole çok yaklaştı. Tuncay'ın ortaladığı topa Özgür vurdu, to üstden az farkla auta çıktı.
27. dakika Y.Kemer Belediyespor aradığı golü buldu. Ali'nin serbest vuruşundan gelen topa iyi yükselen Erdal şık bir kafa vuruşuyla topu ağlara gönderdi.(1-0)
Golden 3 dakika sonra gelişen atakta Özgür'ün soldan ortasına iyi yükselen Ufuk'un kafası direkten döndü.
İlk yarısı 1-0 Y.Kemer Belediyespor üstünlüğü ile kapanan karşılaşmanın ikinci yarsına da hızlı başlayan Y.Kemer Belediyespor aradığı golü 56. dakikada buldu. Erkut'un soldan ceza alanına yaptığı ortaya iyi yükselen Özgür skoru 2-0 yaptı.
Golden sonra adeta tek kale futbol ynayan Y.Kemer Belediyepor 63. dakikada 3. golünü buldu. Soldan kantandan yapılan ortayı Özgür göğsüyle Ufuk'un önüne indirdi, bu oyuncunun şık vuruşunda top ağlarla kucaklaştı.
66. dakikada rakibine sert giren Ormaspor'dan Osman ikinci sarı kartla oyun dışı kaldı.
75. dakikada Orman spor kazandığı bir serbest vuruşta Ömer uzak mesafeden topu direk kaleye gönderdi Kaleci Ahmet Güneş’in azizliğine uğradığı bu pozisyonda topu elinden kaçırdı top ağlara gitti1-3
83. dakikada Olkan'ın pasıyla solda buluşan Adem'in ortasında Özgür skoru 4-1 getiren golü kaydetti.
90 dakikada Ali yaklaşık 30 metreden çok sert vurdu top Ormaspor ağlarıyla buluştu.

Yorum yap